Левус відповів на виклик Федика

Поділитися

Головному лікарю Обласної клінічної 

                                                                                  психоневрологічної лікарні

                                                                                   ШКРОБОТУ Володимиру

                                                                                                          Васильовичу

Відкрита заява

 

Шановний пане Володимире!

Прошу Вас звернути увагу на діяльність Павла Федика, голову фракції Партії регіонів в Тернопільській обласній раді, заступника директора Тернопільській облдержтелерадіокомпанії. Публічна поведінка пана Федика викликає занепокоєння громадськості.

Останнім часом пан Федик веде себе неадекватно в громадських місцях. Зокрема, під час святкування Дня Незалежності України Федик з’явився на урочистостях  з холодною зброєю і бажанням поквитатись з одним відомим політиком. Кількома днями пізніше Павло Дмитрович з’явився на заході політичних суперників, де вів себе неадекватно та агресивно. Співробітники пана Федика повідомляють про його дивну поведінку, зокрема він часто називає себе “ходячою біологічною зброєю” і погрожує заразити їх якоюсь голкою з вірусом.

У пана Федика часто виникають нав’язливі стани, зокрема останнім часом він називає себе “козаком” і навіть викликає на “поєдинок” своїх “кривдників”.

Очевидно, причиною загострення хвороби стало хрунівство пана Федика. Різкий перехід до лав Партії регіонів і адекватний громадський осуд цього кроку викликали у вашого майбутнього пацієнта погіршення сприйняття реальності, суспільну дизфункцію та манію величі, яка нероздільно пов’язана з мареннями про його переслідування.

Неозброєним оком видно, що поведінка Федика є суспільнонебезпечною і його потрібно ізолювати від суспільства. Прошу вас надати необхідну медичну допомогу громадянину Федику, провести необхідне обстеження та лікування в стаціонарі. Можливо Вам вдасться врятувати для Партії регіонів її непересічного та перспективного діяча.

 

З повагою, координатор Громадської Ініціативи “Оновлення країни”

Андрій Левус

Як постояти за себе в супермаркеті

Кандидат від влади у Заліщиках – Бедриківський