Начальником Держфінінспекції в Тернопільській області призначено Федора Бортняка

Поділитися

Федір Бортняк став начальником Держфінінспекції в Тернопільській області. Сьогодні колективу тернопільських фінансових інспекторів та аудиторів його представив особисто Голова Держфінінспекції України Петро Андрєєв. У своєму виступі він подякував колективу обласної Держфінінспекції за проведену роботу і побажав нових успіхів.

–  Усі розуміють, що робота ревізора сьогодні вкрай нелегка і не завжди вдячна, –  зазначив він, – але в контексті сучасних економічних реформ  вона набуває виняткової значимості.

Петро Андрєєв також зазначив, що уряд України за дорученням Президента України робить усе можливе, щоб у найближчій перспективі створити для державних службовців, в тому числі фінансових інспекторів, сприятливіші умови праці.

Вітаючи Федора Бортняка з новим призначенням, Голова Держфінінспекції України охарактеризував його як людину з великим досвідом роботи в органах Міністерства внутрішніх справ України, що,  безумовно, допоможе йому на новому місці роботи, адже фінансова безпека – це вагома складова безпеки держави загалом.

У представленні також взяв участь голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян. Він висловив сподівання, з огляду на значні господарські перетворення в регіоні, на які витрачаються великі державні кошти, на тісну співпрацю з Держфінінспекцією України та її територіальним підрозділом в області.

 

Біографічна довідка. Федір Бортняк народився 11 грудня 1963 року в с. Свіршківці Чемеровецького району Хмельницької області. У 1986 році закінчив Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю “історія”, а в 1996 році – Львівський інститут внутрішніх справ при НАВС за спеціальністю “правознавство”. Кандидат юридичних наук. З 1986 року по 2012 рік працював на різних посадах в органах Міністерства внутрішніх справ України.

У Петровського радять Чайківському припинити істерику та прийти на теледебати

Андрій Давиденко оголосив про початок Всеукраїнської акції на підтримку будівництва Патріаршого собору УГКЦ у Києві