Не витерпівши чвар і знущань вічно п’яного сина, матір вхопилася за ніж

Поділитися

На щастя, трагедії не сталося, але жінка завдала тяжких тілесних ушкоджень тому, кому колись подарувала життя.
Немає гіршого, як родинні сварки. Не було спокою і в одній сім‘ї з Підгороднього Тернопільського району. Розв’язка останнього інциденту – тяжкі тілесні ушкодження у 21-річного сина і порушена за статтею 121(ч.1) Кримінального кодексу карна справа проти його матері.
Як розповів начальник Тернопільського райвідділу внутрішніх справ Руслан Балик, правоохоронцям не раз доводилося втручатися у взаємини цієї родини. Адже 21-річний син, замість працювати і допомагати рідним, мав пристрасть до алкоголю. А коли хміль вдаряв у голову, молодик часто вдавався до насилля. Профілактичні бесіди, адміністративні стягнення,– не допомагало ніщо. А чаша терпіння навіть рідної матері не бездонна.
Того дня рідні повернулися з Тернополя вечірньої пори, проте зайти до помешкання не змогли. Син, напившись до безтями, спав, замкнувши зсередини двері. Довго матері довелося стукати, аби добудитися випиваку. Та краще б цього не робила. Бо замість слів вибачень жінка почула в свою адресу лайку та погрози. Далі конфлікт переріс у бійку. Не стерпівши знущань та побоїв, жінка взяла до рук ніж. Це й стало ледь не фатальною розв’язкою.
З проникаючим пораненням грудної клітки молодика доправили до лікувального закладу. Отримані ушкодження медики кваліфікували як важкі, що є небезпечними для життя та здоров’я потерпілого. 54-річна мати написала зізнання у скоєному. Та чи тільки її провина у тому, що сталося?

У Тернополі таких виборів з порушеннями на старті кампанії ще не було (відео)

Жителів Тернопільщини запрошують на прощу до Риму