111

На щастя, трагедії не сталося, але жінка завдала тяжких тілесних ушкоджень тому, кому колись подарувала життя.
Немає гіршого, як родинні сварки. Не було спокою і в одній сім‘ї з Підгороднього Тернопільського району. Розв’язка останнього інциденту – тяжкі тілесні ушкодження у 21-річного сина і порушена за статтею 121(ч.1) Кримінального кодексу карна справа проти його матері.
Як розповів начальник Тернопільського райвідділу внутрішніх справ Руслан Балик, правоохоронцям не раз доводилося втручатися у взаємини цієї родини. Адже 21-річний син, замість працювати і допомагати рідним, мав пристрасть до алкоголю. А коли хміль вдаряв у голову, молодик часто вдавався до насилля. Профілактичні бесіди, адміністративні стягнення,– не допомагало ніщо. А чаша терпіння навіть рідної матері не бездонна.
Того дня рідні повернулися з Тернополя вечірньої пори, проте зайти до помешкання не змогли. Син, напившись до безтями, спав, замкнувши зсередини двері. Довго матері довелося стукати, аби добудитися випиваку. Та краще б цього не робила. Бо замість слів вибачень жінка почула в свою адресу лайку та погрози. Далі конфлікт переріс у бійку. Не стерпівши знущань та побоїв, жінка взяла до рук ніж. Це й стало ледь не фатальною розв’язкою.
З проникаючим пораненням грудної клітки молодика доправили до лікувального закладу. Отримані ушкодження медики кваліфікували як важкі, що є небезпечними для життя та здоров’я потерпілого. 54-річна мати написала зізнання у скоєному. Та чи тільки її провина у тому, що сталося?Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.