Патріарх Філарет вручив Олексію Кайді орден Святого Миколая Чудотворця

Поділитися

Сьогодні під час Божественної Літургії у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет нагородив голову Тернопільської облради свободівця Олексія Кайду орденом Святого Миколая Чудотворця. Відзнаку вручено за «заслуги у відродженні духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви».

Звертаючись до присутніх, Олексій Кайда зазначив: «Упродовж двадцять одного року незалежності наш народ не мав справжньої української держави. Ми маємо єдину мову і не дозволимо нав’язати нам другу державну. Ми так само повинні мати єдину українську православну церкву із центром у Києві. Це право нашого народу вистраждане багатьма поколіннями героїв, виборене у важкій боротьбі, за нього заплачено кров’ю наших предків», – наголосив Олексій Кайда.

Також Святійший Патріарх Філарет разом з головою облради Олексієм Кайдою та міським головою Сергієм Надалом взяли участь у відкриття виставки ікон у краєзнавчому музеї та в урочистому відкритті нової тролейбусної лінії довкола мікрорайону «Аляска». Предстоятель УПЦ КП освятив лінію. Відтепер близько 50 тисяч жителів найбільш густронаселенного мікрарайону Тернополя зможуть користуватися екологічно чистим пасажирським транспортом.

У Зарваниці розпочалося 4-те Всеукраїнське військове паломництво

Андрій Давиденко взяв участь у заходах з нагоди 140-ої річниці від дня народження Соломії Крушельницької