111

Сьогодні під час Божественної Літургії у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет нагородив голову Тернопільської облради свободівця Олексія Кайду орденом Святого Миколая Чудотворця. Відзнаку вручено за «заслуги у відродженні духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви».

Звертаючись до присутніх, Олексій Кайда зазначив: «Упродовж двадцять одного року незалежності наш народ не мав справжньої української держави. Ми маємо єдину мову і не дозволимо нав’язати нам другу державну. Ми так само повинні мати єдину українську православну церкву із центром у Києві. Це право нашого народу вистраждане багатьма поколіннями героїв, виборене у важкій боротьбі, за нього заплачено кров’ю наших предків», – наголосив Олексій Кайда.

Також Святійший Патріарх Філарет разом з головою облради Олексієм Кайдою та міським головою Сергієм Надалом взяли участь у відкриття виставки ікон у краєзнавчому музеї та в урочистому відкритті нової тролейбусної лінії довкола мікрорайону «Аляска». Предстоятель УПЦ КП освятив лінію. Відтепер близько 50 тисяч жителів найбільш густронаселенного мікрарайону Тернополя зможуть користуватися екологічно чистим пасажирським транспортом.

6 comments

 1. Остап

  Кайда політик національного масштабу!

 2. Мусік

  Кайда прсйдисвіт який в Області НІЧОГО не зробив, зрештлю, як і в житті. нема порядку в сімї, живе з кохонкою хворим сином і жінкою не опікується, моральний урод , словом політичний і сімейний імпотент, який за рахунок обєднаної опозиції хоче прлізт в ВР. Крім того свободівці очевидно співпрацюють з кегебістом Філаретом. який будучи в Московській церкві був найбільшим українофобом.

 3. Назар

  Відверта брехня!
  Мусік скільки вам Максимов заплатив?

 4. Справжній свободівець

  Кайда справжній козак бєрдянський любить спортсменок і молодих активісток і Україну. Він вміє показати козацьку силу і випити і файно крикнути слава Україні. Тра за нього голосувати, а може ліпше за нє…?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.