Тернопільщина: Фірташ будує – Партія регіонів рекламується

Поділитися

Під час презентації об’єктів, фінансування яких здійснив Дмитро Фірташ, рекламу вирішили зробити й Партії регіонів. Проте, оскільки місцеві керівники мають лише номінальне відношення до згаданих об’єктів, то й рекламу партії влади було здійснено теж відповідно – партійною парасолькою над головою ОДА.

ОПОРА у своїх матеріалах уже згадувала, що одні із наймасштабніших проектів, які в соціальній та економічній сферах реалізовуються в Тернопільській області – це ініціативи Дмитра Фірташа на його «малій Батьківщині» – Заліщицькому районі. Увагу експертів привертав й той факт, що величезні фінансові вкладення тут позбавлені політичної складової – бізнесмен не лише не рекламує жодної політсили, але й на окрузі не балотуються кандидати, які були б, принаймні публічно, з ним пов’язані і могли користатись його напрацюваннями.

20-21 вересня вдбулася презентація виконання цих проектів, а саме – відкриття найбільшого тепличного комплексу в Україні, а також відкриття реконструйованої і добудованої районної лікарні у м.Заліщики. Про важливість події свідчить й присутність прем’єр-міністра М.Азарова.

Втім, офіційне відкриття не обійшлося без політичної агітації, при чому, можливо, що все вийшло досить несподівано і експромтом. Під час інтервю, яке давав голова ОДА В.Хоптян для державного телебачення, до нього підійшов голова Заліщицької районної ради Іван Дрозд та підняв  над ним партійну парасольку Партії регіонів, що змогли переглянути тисячі мешканців області на своїх екранах.

Проте, чи дійсно даний інцидент є випадком чи спланованим кроком – залишається невідомо.

Святослав Липовецький,
координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА в Тернопільській області

На Тернопільщині ДВК формували 3 дні

Електоральнi настрої мешканцiв Тернополя