Володимир Петровський та рух «Українська справа» розпочали кампанію «Тернопільщина без хрунів»

Поділитися

Рух «Українська справа» розпочинає кампанію, спрямовану проти діяльності колаборантів та прислужників діючого окупаційного режиму. Активісти руху виявлятимуть факти адміністративного тиску, спроб залякування та підкупу виборців з боку провладних політичних сил і кандидатів та надаватимуть подібним фактам публічного розголосу.

 

«Громада має знати хто є хто. Хрунями ми вважаємо тих, хто продає майбутнє нашої країни та шантажем, підкупом чи обманом змушує віддавати свій голос за Партію регіонів та її явних чи прихованих висуванців», – заявив один з лідерів «Української справи» Петровський.

 

Активісти руху «Українська справа» озвучуватимуть прізвища усіх хрунів. У населених пунктах будуть створені дошки ганьби. Хруні підпадатимуть під кампанію громадського осуду – українці не спілкуватимуться з зрадниками, припинять дружні контакти до тих пір поки ті не покаяться. Задукоментовані факти порушення виборчого закону у частині підкупу виборців чи тиску на них надаватимуться  правоохоронним органам.

 

«Свобода вибору є святим правом кожного. Вона гарантована Конституцією. Господь теж кожному дарував право на власну волю, на власну думку. Усі, хто посягає на наш вибір, зраджують не лише країну, а й виступають проти християнських цінностей. Хруні  під час визвольних змагань здавали наших героїв окупнтам, тепер вони здають нас у рабство владі бандитів. Тому нашим обов’язком є захистити народне волевиявлення та дати рішучу відсіч усім, хто хоче вкрасти нашу волю. Наступними логічними кроками української більшості в парламенті стане імпічмент Януковича та заборона Партії регіонів та компартії як антинародних, злочинних організацій. Україна має стати країною вільною від антидержавних формувань та агентів іноземного впливу», – заявив Петровський.

 

Про факти факти адміністративного тиску та підкупу виборців  просимо повідомляти за телефоном (096) 444-56-67, а також звертатися до центрів юридичної допомоги руху «Українська справа» за адресами: м. Бережани, вул. Валова, 3а, м. Зборів, вул. Козацька, 15/2, м. Підгайці, вул. Бережанська, 11, смт. Козова, вул. Дорошенка, 4.

Як міліцейський генерал Бедриківський став кандидатом від влади (продовження)

Розвідка боєм у Тернополі