111

Рух «Українська справа» розпочинає кампанію, спрямовану проти діяльності колаборантів та прислужників діючого окупаційного режиму. Активісти руху виявлятимуть факти адміністративного тиску, спроб залякування та підкупу виборців з боку провладних політичних сил і кандидатів та надаватимуть подібним фактам публічного розголосу.

 

«Громада має знати хто є хто. Хрунями ми вважаємо тих, хто продає майбутнє нашої країни та шантажем, підкупом чи обманом змушує віддавати свій голос за Партію регіонів та її явних чи прихованих висуванців», – заявив один з лідерів «Української справи» Петровський.

 

Активісти руху «Українська справа» озвучуватимуть прізвища усіх хрунів. У населених пунктах будуть створені дошки ганьби. Хруні підпадатимуть під кампанію громадського осуду – українці не спілкуватимуться з зрадниками, припинять дружні контакти до тих пір поки ті не покаяться. Задукоментовані факти порушення виборчого закону у частині підкупу виборців чи тиску на них надаватимуться  правоохоронним органам.

 

«Свобода вибору є святим правом кожного. Вона гарантована Конституцією. Господь теж кожному дарував право на власну волю, на власну думку. Усі, хто посягає на наш вибір, зраджують не лише країну, а й виступають проти християнських цінностей. Хруні  під час визвольних змагань здавали наших героїв окупнтам, тепер вони здають нас у рабство владі бандитів. Тому нашим обов’язком є захистити народне волевиявлення та дати рішучу відсіч усім, хто хоче вкрасти нашу волю. Наступними логічними кроками української більшості в парламенті стане імпічмент Януковича та заборона Партії регіонів та компартії як антинародних, злочинних організацій. Україна має стати країною вільною від антидержавних формувань та агентів іноземного впливу», – заявив Петровський.

 

Про факти факти адміністративного тиску та підкупу виборців  просимо повідомляти за телефоном (096) 444-56-67, а також звертатися до центрів юридичної допомоги руху «Українська справа» за адресами: м. Бережани, вул. Валова, 3а, м. Зборів, вул. Козацька, 15/2, м. Підгайці, вул. Бережанська, 11, смт. Козова, вул. Дорошенка, 4.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.