Як міліцейський генерал Бедриківський став кандидатом від влади (продовження)

Поділитися

Початок читайте тут

Хотілось би ще намалювати з Бедриківського справжнього сім’янина, але для цього треба отримати згоду жінки…

З часом південь Тернопільщини замайорів біг-бордами земляка, генерал-полковника, патріота. Усе йшло по плану. Голови сільських рад, керівники державних установ і організацій знали “свого” кандидата. Хто в районі був не згоден з кандидатом, або в кому не були впевнені, Барчук завчасно знімав з посади і ставив перевірених кадрів або кадрів на “гачку”. Таких як Оскоріб, що засвітився на усю країну у справі чорних імплантантів у сюжеті в програмі “Гроші” телеканалу 1+1 за 18 серпня цього року. Справу прикрито, але тепер Оскоріб є керівником відділу сільської медицини, вірою і правдою служить Барчуку і Бедриківському. Усі працівники ФАПів отримали вказівку провести агітацію за кандидата влади та сприяти проведенню ультразвукової діагностики населення під патронатом Володимира Бедриківського.

Але Заліщицький район найменший в окрузі і не гарантує перемоги. Тому кадрові заміни очікували Борщівський і Чортківський райони, оскільки керівники цих районів не мали достатнього досвіду проведення виборів і не погоджувалися на проведення відкритого адміністративно тиску чи фальсифікацій. Навіть кандидатів вже підібрали з числа заступників Барчука: для Борщова –  Ярослава Верхолу, а для Чорткова – Василя Самборського. Обоє пройшли “гарну” школу і поклялися вірності на генеральських пагонах. У Борщеві було ще простіше – взяли на хабарі заступника голови РДА і притиснули голову РДА, що той здасть його як співучасника. Голова РДА швиденько написав заяву на звільнення і на його місце прислали Верхолу. Щодо голови Чортківської РДА Ярослава Стеця, то той насправді хабарів не бере, жінка на заробітках за кордоном, подейкують що навіть кредит брав для розрахунку з Хоптяном за посаду. Але не це спасло посаду Стецю, а заступництво Ярослава Сухого, з яким голову РДА пов’язує дружба з дитинства. Тому Самборського відправили на підсилення Верхолі заступником голови Борщівської РДА.

Справа зроблена і в Заліщиках усі зверталися до Бедриківського не інакше як пане народний депутате, що дуже подобалося нашому герою. Кожному, хто мав намір балотуватися в цьому окрузі роз’яснювали, що місце заняте. Будучи напідпитку, оточення неодноразово чуло, що Бедриківського не зупинить ніхто. Хто стане на його шляху – приберуть. Міліція може усе.

Правда, цього не зрозумів Василь Чубак, який теж вирішив зіграти роль земляка. Але на початку цього року одеська міліція, яка розслідувала справу про ДТП із смертю людини, скоєне в січні минулого року за участю Чубака, перевела його із статусу потерпілого у статус підозрюваного. А пізніше тернопільська міліція затримала сина Чубака від першого шлюбу за вживання, а можливо і продаж наркотиків. Хоча про наркотичні справи Чубака-молодшого знав увесь Тернопіль, але з поваги до батька міліція його раніше не чіпала. Спочатку Чубак вирішив розпіаритися на темі політичних переслідувань з боку генерала. Для загострення скандалу на День Незалежності спробував пройти кордон міліції і перед Бедриківським вийти на сцену та привітати громаду. За що поплатився розірваною вишиванкою. Але досвідчений партійний патрон Кінах порадив не чіпати міліцію, сісти за стіл перемовин з Бедриківським і за розумну компенсацію витрат зійти з перегонів на користь міліціянта. Наразі Чубак думає, але чіпати Бедриківського перестав.

Другим на шляху до депутатства Бедриківського став колишній губернатор Юрій Чижмарь. Той, хоч і має значний досвід війн з міліцією, теж не зрозумів що Максимов і Кав’юк – це квіточки по зрівнянню з Бедриківським. Та тут за справу взявся голова ОДА Валентин Хоптян, який почав розказувати про розкрадання під час ліквідації стихії у 2008 року. В такий спосіб хоче віддячити Бедриківському за сприяння у заминанні справи про ДТП на Хмельниччині, в результаті якої загинула людина. Не дарма ж справу для розслідування передали у Вінницю, де губернатором працює теж колишній міліціонер і колишній заступник міністра МВС Микола Джига, який має давні дружні стосунки з Бедриківським. До речі, саме Джига не один рік лобіює інтереси Бедриківського в ПР.

Виборча компанія у розпалі. Влада відверто підтримує свого ставленика. Бедриківський в середині серпня в кабінеті Хоптяна написав заяву без дати про вступ до фракції Партії Регіонів у Верховній Раді 7-го скликання. Ця заява була переправлена в Крим, де влітку відпочивав Янукович і Клюєв, які погоджували кандидатури мажоритарників. Для “туману в очі” у інтернеті почали викидати інформацію про висунення Бедриківського в якості єдиного кандидата. А щоб ніхто з керівників не сумнівався керівник районного штабу ПР, заступник голови РДА С.Кобіс вже відкрито називає кандидатом влади Бедриківського на робочій нараді 03 вересня цього року, на якій були присутні працівники РДА, керівники основних підприємств та окремі сільські голови. Сільські голови чи керівники підприємств, які мають іншу думку мають персональну розмову з головою райради Іваном Дроздом, його замом Лопушняком, які особливо не підбираючи слів дають прямо зрозуміти, що непокірних чекає невеселе майбутнє. Почали погрожувати навіть священикам, які мають іншу політичну симпатію. І це лише початок. Особливо стійких будуть запрошувати до голови РДА Барчука, який відомий на всю область своїми міліцейськими методами переконування.

Але як би влада не намагалася просунути свого кандидата на Галиччині без “своїх” виборчих комісій це не вдасться. Тому на початку вересня почався бій за Окружну виборчу комісію, яку наперед очікувано очолила представниця КПУ. Хто не знає, нагадаємо, що батько Бедриківського до червня 2012 року був другим секретарем Заліщицького райкому КПУ. Покинув високий пост тільки тому, щоб не компроментувати сина у виборчій компанії. Хоча подякував Бедриківський-молодший партії щедро – у минулому році Заліщицький райком партії придбав гарне приміщення під офіс у центрі Заліщиків по вул.С.Крушельницької, 5. Такого собі навіть провладна районна ПР не змогла дозволити і вже другий рік орендує приміщення в райспоживспілці.

Основне завдання окружної комісії буде сформувати такі дільничі комісії, які мають забезпечити правильне голосування по відкріпним талонам, на дому, а також не забути про голоси тих, хто за кордоном на заробітках. Каруселі та інші технології теж підуть в хід, не даремно ж людей привчали до іміджу Бедриківського як відомого виборчого благодійника.

Правда є і проколи у виборчій компанії. Неочікувано Бедриківський у нетверезому стані попав у ДТП на Борщівщині. Хоч би попався якийсь роботяга, якого один вигляд генерала міліції мав би зробити німим. А тут священик, а до цих осіб  Бедриківський проявляє особливу прихильність у передвиборчий період. Компенсувавши священику матеріальні і моральні збитки, домоглися від нього мовчанки, а справу спробували зам’яти. І є зрозумілим, чому міліція не склала протокол про адмінпорушення, не завезла Бедриківського в лікарню для обстеження на стан алкогольного сп’яніння. Такі справи щодо представників влади “заминати” в нас уміють. Згадайте аварію за участю Хоптяна. Але новина вийшла на зовні. Про це написав тернопільський сайт “Реально”. Отут почалося. Головному редактору поступали дзвінки зі штабу кандидата. Брутальна лайка з погрозами до журналістів для нашої країни не новина. Не дивлячись, що головний редактор інтернет-видання жінка, вона показала цілком чоловічий характер і має наметі залучити до справи широку журналістську громадськість.

У цій історії ще не поставлено остаточної крапки. Вибори тільки почалися…

 

Як міністр культури України у Бучачі хотів святиню до Лувру відправити і чому піймав облизня (відео)

Володимир Петровський та рух «Українська справа» розпочали кампанію «Тернопільщина без хрунів»