Таку версію розповіли неофіційно працівники культурно-ділового центру «Україна», де на другому поверсі знімають офіс партійці міської організації ВО «Свобода». Такої ж думки і працівники фірм, які працюють у цьму приміщенні.

— Ця «макулатура»  валяється тут, у загальному коридорі, під ногами, вже роками,- розповів «Про все» працівник однієї з фірм. У дощ чи сніг, ті пачки стоять. Ніхто їх ніколи не чіпає, бо це словоблудство нікому не потрібне. Не дивно, що бомжі подумали, що це сміття і хотіли забрати. Напевно, свободівці не встигають їх роздати, не виконують план, тому й вирішили спалити,- жартують підприємці.

І дійсно, газети у пачках стояли всередині коридору на першому поверсі. Їх і підпалили. Чому ж тоді не спалили газет, які стоять відразу при вході?

Про дану ситуацію написала новинку й «Українська правда».

У суботу зранку невідомі вибили скло у дверях офісу Тернопільської міськорганізації ВО «Свобода» та підпалили декілька тисяч примірників газет партії.

Як повідомляє прес-служба «Свободи», цей самий тираж газет було вкрадено у ніч з 8 на 9 вересня.

«Учора ввечері міський відділ міліції повернув нам вкрадені газети. Вночі хтось розбив скло у дверях і підпалив газети. Ми думаємо, що це підпал, оскільки вогонь розповсюджувався не з боків, а з середини складених пачок. Звичайно, що ми дочекаємося з цього приводу офіційної версії міліції, яка, не виключено, знову зробить крайніми безхатченків», – зазначив голова міської організації ВО «Свобода» Роман Навроцький.

За словами свободівця, вогонь пошкодив 20 пачок, у кожній з яких було по 800 примірників часопису ВО «Свобода».

«Очевидно, що комусь невигідний зміст цього видання, в якому критикується чинна антинародна влада та проливається світло на речі, які відбуваються у нашій країні», – наголосив націоналіст.

Минулого року з офісу Тернопільської «Свободи» було викрадено оргтехніку та партійну документацію. Винних досі не знайшли.

Добавить комментарий