Таку версію розповіли неофіційно працівники культурно-ділового центру “Україна”, де на другому поверсі знімають офіс партійці міської організації ВО “Свобода”. Такої ж думки і працівники фірм, які працюють у цьму приміщенні.

– Ця “макулатура”  валяється тут, у загальному коридорі, під ногами, вже роками,- розповів “Про все” працівник однієї з фірм. У дощ чи сніг, ті пачки стоять. Ніхто їх ніколи не чіпає, бо це словоблудство нікому не потрібне. Не дивно, що бомжі подумали, що це сміття і хотіли забрати. Напевно, свободівці не встигають їх роздати, не виконують план, тому й вирішили спалити,- жартують підприємці.

І дійсно, газети у пачках стояли всередині коридору на першому поверсі. Їх і підпалили. Чому ж тоді не спалили газет, які стоять відразу при вході?

Про дану ситуацію написала новинку й “Українська правда”.

У суботу зранку невідомі вибили скло у дверях офісу Тернопільської міськорганізації ВО “Свобода” та підпалили декілька тисяч примірників газет партії.

Як повідомляє прес-служба “Свободи”, цей самий тираж газет було вкрадено у ніч з 8 на 9 вересня.

“Учора ввечері міський відділ міліції повернув нам вкрадені газети. Вночі хтось розбив скло у дверях і підпалив газети. Ми думаємо, що це підпал, оскільки вогонь розповсюджувався не з боків, а з середини складених пачок. Звичайно, що ми дочекаємося з цього приводу офіційної версії міліції, яка, не виключено, знову зробить крайніми безхатченків”, – зазначив голова міської організації ВО “Свобода” Роман Навроцький.

За словами свободівця, вогонь пошкодив 20 пачок, у кожній з яких було по 800 примірників часопису ВО “Свобода”.

“Очевидно, що комусь невигідний зміст цього видання, в якому критикується чинна антинародна влада та проливається світло на речі, які відбуваються у нашій країні”, – наголосив націоналіст.

Минулого року з офісу Тернопільської “Свободи” було викрадено оргтехніку та партійну документацію. Винних досі не знайшли.

Напишіть відгук