111
  Як не дивно, але ця інформація була оприлюднена на офіційному сайті Віталія Максімова, а отже є офіційною. Виявляється, що міліційний генерал за старими кумівськими зв’язками шукав прихильності в “регіонала”. Схоже, прихильність він таки знайшов, бо за відсутністю підтримки з боку тернополян кандидатури від Партії регіонів Павла Федика, саме “таваріщ” Максімов, який працював під керівництвом Віктора Януковича ще з 2003 року, може стати рятівною паличкою для збереження посади нинішнього очільника ОДА.

Мабуть, кожен із мешканців Тернопільщини переконався у вмінні Хоптяна розпускати язика у незручні моменти. Ось і вчергове язик підвів Валентина Антоновича. Так само, як він справно агітує усюди, де їздить, за провладних кандидатів, цього разу ставленик Януковича вирішив заагітувати можливих прихильників серед виборців Максімова.

Не дивно, що влада поставила ставку саме на генерала, адже міліціянт Максімов як лялька, успішно і з послухом (як це робив у кучмівські часи) виконуватиме всі вказівки Партії регіонів. А недолугі спроби відкараскатися від цієї ситуації ще більше переконують у тому, що Віталій Максімов, маскуючись під політичну силу “УДАР”, як тільки завершаться вибори стане “тушкою” провладною партії. Тому й не дивно, що Максімов будує всю свою виборчу кампанію саме на критиці опозиції, а не представників влади.

Прикро, що Віталій Кличко не до кінця розгледів, кого він бере до себе в команду. Адже генерал підставить його у першому ліпшому випробуванні на міцність політичної сили.

Прес-служба Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” заявляє, що позиватиметься до суду на Віталія Максимова у зв’язку з брехливими звинуваченнями на адресу кандидата у народні депутати України від об’єднаних сил опозиції, голови обласної організації ВО “Свобода” Олексія Кайди.

1 comment

  1. Observer

    Війна між Кайдою і Максимовим йде повним ходом. При всій моїй прихильності до “Свободи”, ІМХО, в Тернополі голосувати буду за Максимова, а ніж за “бійця” і провокатора Кайду. Все таки, хоч і мент, але завжди на виду був

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.