111

Соціологічний центр електоральних перспектив (м.Київ) з 1 по 12 жовтня провів опитування громадської думки в одномандатному виборчому окрузі №164, що охоплює Збаразький, Кременецький, Лановецький, Підволочиський, Шумський райони на Тернопільщині.

За даними опитування, близько 52 % виборців виборчого округу №164 готові прийти на вибори і підтримати одного з мажоритарних кандидатів, якби вибори до Верховної Ради відбулися наступної неділі. Зазвичай на цьому окрузі спостерігався   вищий рівень явки виборців.

Згідно з результатами дослідження, лідером електоральних симпатій є діючий депутат Верховної Ради України Орест Муц. За нього готові проголосувати 51,6 % виборців.

Серед виборців, які поки що не готові йти на вибори (близько 48%) однозначним фаворитом також є Орест Муц. Отже, за умови, якщо значна частина ще й цих  виборців   прийде на виборчі дільниці цей кандидат набирає понад 60 % голосів.

Сумарний відсоток голосів, які набирають інші кандидати становить близько 40 відсотків, тому ці кандидати мають дуже невелику зону електорального росту. Ще близько 5 %  не підтримують жодного з кандидатів.

Значний відсоток відмов респондентів дати відповіді на питання анкети (більше 60% від опитаних) підтверджує те, що виборці стомилися від виборчого процесу і всі колишні так звані фаворити по виборчому округу №164 мають чітку тенденцію до падіння рівня їхньої підтримки.

 

Загальна вибірка опитування складає 2000 респондентів у віці від 18 років. Вибірка є репрезентативною для населення Збаразького, Кременецького, Лановецького, Підволочиського та Шумського районів  за статтю, віком  та розміром населеного пункту. Опитування проводилось методом особистого інтерв’ю вдома у респондента. Можлива похибка дослідження – 2,3%. Дослідження проводилося на замовлення Соціологічного центру електоральних перспектив для наукових потреб.

8 comments

 1. Сергій

  Дурнішої статті ще в житті не читав
  було б стидно публікувати такий маразм

 2. Арсен

  От Муц утре всім носа, якщо виявиться, що це правда!..

 3. 111

  Ви що в своєму розумі , який Муц. він аби 1% голосів собі накупляв

 4. Вадім

  Гей Орко, що ти куриш таке добре, що так дах рве! Ще дві хапки і президентом станеш!

 5. Бандера

  Думає, що всі поведуться на його 50 грн., РЕШТИ НЕ ДАСТЬ!!!

 6. читач

  брєд сивої кобили. то вже не маразм. то вже конвульсії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.