Правоохоронці затримали зловмисника, який обікрав пенсіонерку та приватного підприємця

Поділитися

Від 74-річної бабусі, жительки села Латківці Борщівського району надійшло повідомлення про крадіжку. Бідолашна ледь стримувала сльози від такої втрати, адже зловмисник забрав останнє – тисячу сто гривень пенсії.
Як розповів співробітник сектору карного розшуку Борщівського райвідділу внутрішніх справ Любомир Гуменюк, розкриваючи цей злочин, оперативники взяли до уваги, насамперед, спосіб проникнення до помешкання потерпілої. Невідомий зловмисник спокійно відімкнув замки вхідних дверей, бо добре знав, де лежать ключі, а значить, не раз бував на обійсті пенсіонерки. Припущення міліціонерів згодом підтвердилися. До крадіжки виявився причетним односельчанин потерпілої – 30-річний молодик, котрий неодноразово заходив до бабусі й пропонував свою допомогу, адже старенька мешкала сама.
Того дня молодий чоловік прийшов на подвір’я пенсіонерки і не застав її. Думка, що можна поживитися грошима, прийшла вмить, адже знав, що напередодні бабуся отримала пенсію. Задум реалізував без вагань і особливих зусиль, адже добре відав, де сусідка ховає ключі від хати. А гроші зайвими ніколи не будуть, тим більше для нього – непрацюючого.
Під час слідчих дій з’ясувалося, що підозрюваний причетний ще до одного майнового злочину – крадіжки морозильної установки та апарату для виготовлення газованої води, що належали місцевому підприємцю.
Орендуючи гаражне приміщенні на сільському току, бізнесмен зберігав там деяке майно. Цінністю чужого зацікавилися троє латківчан, серед яких уже відомий нам «герой». Однієї ночі злочинне тріо, розбивши замки на дверях проникло до складського приміщення. Взяли те, що можна було без проблем здати на металобрухт.
Серед інших двох підозрюваних – 33-річний товариш та одинадцятикласник місцевої школи. Наразі усі зловмисники перебувають на підписці про невиїзд. Проти них порушена кримінальна справа за частиною третьою статті 185 Кримінального кодексу. Проте двом старшим загрожує ще одна кримінальна стаття – втягнення у злочинну діяльність неповнолітнього.

Якою політикою живе село?

Аби приховати свою причетність до вчинення злочину, кременчанка закопала крадений телефон