111

Під час призовної кампанії «Осінь-2012», яка офіційно стартує 1 жовтня, з Тернопільської області на строкову військову службу до Збройних Сил та інших військових формувань України буде направлено 535 юнаків. Про це повідомив Тернопільський обласний військовий комісар полковник Олег Довгалюк.

За його словами, вже 9 жовтня з обласного збірного пункту буде відправлена перша партія молодого поповнення.

– Загалом на строкову службу до лав Збройних Сил України буде призвано 375 осіб, до Внутрішніх військ МВС України – 140 та Державної спеціальної служби транспорту – 30. З тих, хто буде призваний до лав Збройних Сил України, проходитимуть службу у Сухопутних військах 162 юнаки, у Повітряних Силах – 127, Військово-Морських Силах – 36 і у частинах центрального підпорядкування – 50 осіб, – повідомив полковник Олег Довгалюк.

Також офіцер зазначив, що головна вимога осіннього призову – не допустити відправлення до військових частин призовників, які не придатні для служби за станом здоров’я.

– Військові комісаріати Тернопільщини мають забезпечити направлення до військових частин молодого поповнення придатного до військової служби за станом здоров’я, найкращими показниками рівня освіти та морально-ділових якостей. Водночас потрібно добитися радикального скорочення кількості призовників, що викликаються для забезпечення виконання плану на призов. Таким чином удасться поліпшити якість відбору і скоротити витрати державних коштів на обстеження призовників, – наголосив Тернопільський облвійськком.

Восени на строкову військову службу з Тернопілля призвуть юнаків 1987-1994 років народження, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 18 років, і які не мають права на відстрочку або втратили його.

Забезпечуватимуть осінню призовну кампанію в регіоні Тернопільська обласна та 16 районних призовних комісії.

Василь Лабай

Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони УкраїниЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.