111

31 жовтня 2012 року по всій Україні біля гіпермаркетів «Епіцентр» відбулися акції протесту проти цинічного фальшування виборів.

Пікетування відбувалися на знак протесту проти незаконних дій власниці мережі «Епіцентр» – провладного кандидата у народні депутати Галини Гереги, яка вдалася до цинічних фальсифікацій результатів голосування у київському окрузі № 215, де перемагає кандидат від опозиції свободівець Андрій Іллєнко.

Голова фракції «ВО «Свобода» у Тернопільській обласній раді Олег Сиротюк, голова міської організації Роман Навроцький, депутати-свободівці Тернопільської міськради, члени організації та її прихильники зібралися біля будівлі будівельного гіпермаркету «Епіцентр» у Тернополі, щоб висловити своє обурення з приводу фальсифікацій результатів виборів. Пікетувальники вигукували гасла: «Ганьба Герезі!», «ОВК – не «Епіцентр», вибори не гендер!».Відвідувачам гіпермаркету роздавали листівки з роз’ясненням про застосування брудних технологій провладної кандидатки Гереги та вимогою до Центральної виборчої комісії щодо негайного припинення фальсифікацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.