Тернопільщина: Незаконні біл-борди з рекламою депутата-кандидата

Поділитися

В окрузі №164, Збараж, виявилися рекламні конструкції, які розміщені незаконно. І хоча ще на початку вересня їх мали б демонтувати, проте цього й досі не сталося – на біл-бордах діючий депутат і кандидат по цьому округу

Із тернопільськими політиками, що рекламуються на біл-бордах, почали боротися радикальніше. Ще у вересні прокуратура області заявила, що органами прокуратури Тернопільської області проведені перевірки додержання вимог законодавства про рекламу в частині правомірності розміщення зовнішньої реклами на території регіону.

«У ході прокурорських перевірок було виявлено, що більшість рекламних конструкцій розміщені на вулично-шляхових мережах з порушенням вимог Закону України «Про рекламу», – зазначили тоді у прес-службі прокуратури області».

В результаті цього, деякі рекламні конструкції було демонтовано. Водночас, 49 суб’єктів господарювання продовжують використовувати спеціальні рекламні конструкції на об’єктах комунальної власності без дозволу на їх розміщення, а питання про їх демонтаж залишається невирішеним, кажуть у прокуратурі.

На днях, представник ОПОРИ у Збаразькому районі мав змогу перевірити, як борються дорожники із незаконною рекламою.

На щиті із агітаційною рекламою політика Ореста Муца, внизу, на білій стрічці, великим буквами розміщений напис «Цей рекламний щит використовується незаконно» і додано коли саме вийшов термін дозволу на дану рекламу. Щоправда частина цього напису вже замальована чорною фарбою. До речі, сам напис з’явився нещодавно, адже 13 жовтня, коли спостерігачі ОПОРИ були в цій околиці, напису ще не було.

Пікантність ситуації додає той факт, що депутат ВР Орест Муц досить активно боровся в окрузі щодо зловживань дорожників, коли при ремонті доріг рекламувався інший кандидат-самовисуванець. Тепер же виявляється, що дорожники досить толерантно віднеслися до білбордів із зображенням Муца, хоча мали б їх прибрати ще майже 2 місяці тому.

Тернопільщина

За коментарями звертайтеся:
Святослав Липовецький,
координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Тернопільській області,

Сесія Тернопільської обласної ради: перші скандали

На Тернопільщині масові зміни в ДВК за кілька днів до виборів