111

Виявляється, в Україні ще не все втрачено. Навіть не маючи коштів, можна стати народним депутатом. У цьому переконав “Про все” опозиціонер Володимир Бойко, який за рекордно-малу суму – 65 тисяч гривень, зумів стати народним депутатом України. Не будемо говорити про мільйони доларів, які витратили кандидати в народні депутати, нехай про їхню кампанію говорять цифри в офіційних документах, а ми зробимо свої висновники.

Нагадаємо, що тернопільська інтернет-газета “Про все” запропонувала усім кандидатам-мажоритарникам, переможцям, а також усім, хто вважає себе цивілізованим політиком, який дотримується чинного законодавства, демократичних норм і елементарної прозорості, оприлюднити на нашому сайті звіт про надходження та використання коштів виборчого фонду кандидата в народні депутати в одномандатному виборчому окрузі. Першим відгукнувся Володимир Бойко. Пропонуємо вашій увазі звіт-документ.


1 comment

  1. Василь

    Друзі не будьте такими наївними….Це дані з коштів виборчого фонду, – а не офіційні? Перше, що кидається в очі: 1320 – Бойко що лише раз виступав в клубі? чи може він за 250 грн виступив в 50 клубах? Бо безкоштовно йому їх ніхто не надавав….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.