Ганьба!!! Тернопільські нардепи-свободівці найбільші ледарі нової Верховної Ради!

Поділитися

Неприємно, але факт. Нардепи фракції “Свобода” пасуть задніх у новому парламенті. Найбільш лінивими у новій Раді виявилися депутати “Свободи”,- повідомляє ОПОРА.

Народні депутати Верховної Ради сьомого скликання протягом майже трьох тижнів роботи зареєстрували 196 законопроектів.

Найбільше напрацювали представники фракції ВО “Батьківщина” (80, або 41% від їх загальної кількості), повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

“Певним лідером законотворчості також є КПУ, у якої на кожного члена фракції в середньому припадає найбільше проектів (1,1 на одного депутата). Найбільш пасивними поки залишаються представники ВО “Свобода”. Представники цієї фракції не зареєстрували самостійно жодного законопроекту”, – йдеться в повідомлені.

Фракції Партії регіонів та “УДАРу” суттєво відстають від фракцій-лідерів, особливо враховуючи їх чисельність.

Більшість позафракційних депутатів зі старту роботи нового парламенту також не виявили суттєвої активності – із 30 проектів, внесених позафракційними обранцями, 20 належать авторству одного депутата.

“Така ситуація засвідчує те, що майбутні депутати давали передвиборчі обіцянки за відсутності чіткого бачення інструментарію їх досягнення, чи вже розроблених документів”, йдеться в повідомленні.

За кількістю законопроектів, у яких вказано авторство депутата, із суттєвим відривом лідирує голова фракції КПУ Петро Симоненко (33 проекти).

За даними ОПОРИ, в усіх законопроектах комуністи приписували співавторство партійному лідеру, що є проявом фракційної дисципліни.

Позафракційний Сергій Міщенко, який вніс 20 проектів та  представник ВО “Батьківщина” Володимир Яворівський (17 проектів) займають друге та третє місце відповідно.

Член фракції ВО “Батьківщина” Микола Томенко посідає 4 місце із 15 законопроектами.  Андрій Павловський та Юрій Одарченко (ВО “Батьківщина”) замикають п’ятірку  лідерів (13 проектів).

За сферами регулювання найбільше законопроектів стосується соціальних стандартів, політичних та гуманітарних проблем, пише Українська правда.

“Це є проявом інерції поствиборчого етапу  парламентської діяльності, коли новообрані депутати мають намір продемонструвати виконання передвиборчих обіцянок”, – підсумували в ОПОРІ.

Піротехнічні вироби – не іграшка

У Тернополі націоналісти розпочали збір коштів на пам’ятник жидам