111

  Прокуратурою області організовано проведення перевірок із залученням правоохоронних та контролюючих органів дорожніх організацій з приводу неналежного виконання ними робіт по ліквідації наслідків снігових заметів.

У зв’язку з неналежним проведенням першочергових заходів щодо розчищення вулично-шляхової мережі області та неготовністю до виконання робіт з утримання доріг у зимовий період, на початку грудня прокуратурою внесено керівникам дорожніх організацій подання, яким зобов’язано вжити невідкладних заходів для усунення порушень Законів України «Про автомобільні дороги», «Про автомобільний транспорт» та «Про дорожній рух».

Однак, як засвідчили погодні умови, в подальшому ДП «Тернопільський облавтодор» не вжито дієвих заходів до усунення виявлених порушень та виправлення ситуації, і як наслідок, у Борщівському районі станом на ранок 20 грудня поточного року залишилися відрізаними від цивілізації 15 населених пунктів через заблокований проїзд сніговими заметами.

На даний час прокуратурою області із залученням правоохоронних та контролюючих органів продовжено перевірки дорожніх організацій та діям їх службових осіб буде дано принципову оцінку.

 

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

 

1 comment

  1. Гріша

    А зарплату за серпень-листопад 2012р вже виплатили?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.