111

Вчора у Тернополі, в супереч шаленому міліцейському тиску, відбувся марш у підтримку сім’ї Павличенків. Майже три сотні молодих тернополян вийшли колоною на центральні вулиці міста на підтримку незаконно засуджених киян.

«Сьогодні, до мене пролунало дуже багато дзвінків від різного рангу правоохоронців, – розповів один з організаторів акції голова Тернопільської обласної молодіжної громадської організації «Сокіл»  Ігор Бойчук. – Зрозуміло, що під їхніми питаннями, здавалося інформаційного змісту, приховувався тиск. Наші доблесні охоронці не хотіли допустити маршу у підтримку Павличенків. Нас залякували ледь не кримінальної відповідальністю. Наскільки мені відомо, відбулася розмова і міським головою Тернополя Сергієм Надалом, аби марш все ж таки відбувся. Знаю, що Сергій Віталійович відстояв позицію громади на акції громадської непокори у рамках законодавства».

У свою чергу ще одному організатору маршу координатору Автономних Націоналістів Тернопілля Ігорю Костюку, який і офіційно сповістив про подію у відповідні дозвільні органи, міліція пригрозила судовою забороною.

«Не сумніваюся у тому, що якщо б справа дійшла до суду – то марш таки б відмінили. Адже у суддівських колах, як і всюди, своєрідна внутрішня порука. До того ж, влітку нам вже заборонили одну з наших акцій здорової молоді. Напевне, нашої системі не потрібні думаючі та здорові люди,»додав Ігор Костюк.

На щастя, будь-яких провокацій зі сторони міліціянів не відбулося. Активісти пройшлися вулицями Чорновола, Богдана Хмельницького, Руській, біля Катедрального собору, міської ради та облдержадміністрації. Марш закінчився мітингом біля пам’ятника Герою України Степанові Бандері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.