111

Дорогі мої тернополяни.

Звертаюся до Вас, як міський голова, якому належить вся повнота влади у Тернополі: починаючи від двірника в ЖЕКу і закінчуючи абсолютною депутатською більшістю. Погода, яку ми пов’язуємо з тиском провладної партії регіонів на місцеве самоврядування, веде себе неприродно активно. За 2 дні випала двохмісячна норма снігу. Це подяка всім нам за те, що на минулих парламентських виборах ми проголосували за націоналістів. Ви подивіться: проблеми зі снігом є тільки на своїх Богом даних землях Західної України. А найбільше в нас у Тернополі, де вже два роки успішно керують свободівці.
Дійсно ми виявились не готовими до таких аномалій. Ми, як колишні податківці, не привикли за 2 дні тратити гроші, які мали тратити на прибирання снігу протягом 2 місяців. Між іншим, цих грошей вже нема: де ви бачили, щоб в кінці бюджетного року були якісь гроші?..

Винні в тому ще і працівники комунальних служб, які не хочуть працювати цілодобово та задарма. А решта заходів не дають свого ефекту. Ні смолоскипний хід, ні відкриття нового пам’ятника, ні навіть міжгалактичний чемпіонат з водомоторного спорту не дадуть бажаного результату – розчистити Тернопіль від снігу.

До речі, винні і самі тернополяни. Наприклад, у нас в Байківцях ніхто не чекає на ЖЕК і ніхто ні на кого не нарікає. Всі знають головне правило: кожен за себе. І тому з самісінького ранку всі вже з шуфлями. Це ті, які не мають таких потужних джипів, як мій. Я ж попрацюю і відкину сніг в задньому дворику міської ради: буде видно, що і я щось роблю і не так помітно з дороги – ніхто не буде вказувати як і що маю робити.

Зараз, коли ВО «Свобода» стала парламентською партією, ми отримали додаткові способи тиску на владу в державі. Я особисто говорив з нашим лідером, який підготує депутатський запит на ім’я Генпрокурора з вимогою притягнути до відповідальності тих, хто спричинив сніговий колапс. Всі народні депутати-свободівці блокуватимуть трибуну Верховної ради України, допоки влада припинить сніговий тиск на мешканців Західних областей.

Любі мої тернополяни. Потерпіть ще трошки. Виконавчий комітет, комісія з надзвичайних ситуацій і я особисто робимо все можливе. Вчора, наприклад, ми пізно ввечері зіграли партію в більярд, щоб відволіктися від поганих думок і з новими силами з понеділка почати розказувати, як в Тернополі прибирають сніг.

Як казала відомий політик, весна обов’язково прийде.

Як Сергій Надал неадекватно спілкувався по “Радіо Ера” (запис)

10 comments

 1. Марія

  Ой правдоньку пишете . Нічого для Тернополя та тернополян не зробив наш “господар” крім того, що набив кишені свого дорогого костюма та своїх недолугих заступників “копійчатами”. Звідки взялось у місті стільки міліонерів за такий короткий проміжок часу, а люди не можуть собі та своїм дітям дозволити на свята купити мандарин. Невже вони всі думають, що люди сліпі та дурні. БОГ та люди все бачать……

  1. Павло Якимців

   І де ви тих заможних бачите? Я би хотів щоб побільше у нас заможних людей було! Чи може ліпше нехай усі будуть бідними??

   1. Віталій Мацюк

    Олеже Різнику, скільки можна дурнею страждати, як жопу меру лизати?

 2. любко

  до чого ви тут починаєте грати дурного. при чому тут мер . він шо сніг має відключити. он в чорткові в бучачі-таке саме робиться. то шо там теж винен надал.

  1. Я

   Для Вас скажу таке: в мене сніг не чистили ВІД НЕДІЛІ В ДВОРІ!!!!! Де була техніка і всі служби, якими керую той мер, ГАНЬБА

 3. Оля

  гарний жарт!))) І нема чого обурюватись – правдиво

 4. ВІТАЛІЙ

  я просто в ШОЦІ….знову виннімоскалі і регіонали…. більше ТУПІШОЇ відмазки я не чув… бери шуфлю в руки і вперед!!! повторюся в десяте- ЗВІТ по усій виконаній роботі пденно !!! ЗВІТ про використані ресурси( пісок,сіль,техніку,лдей),і ОБОВ”ЯЗКОВО вказати яку доогу-вулицю ви обслуговували…ОБОВ”ЯЗКОВО!!!! а то потім в літку будете звітувати на папері що”комар носа непідточить”.
  в даній ситуації єдва варіанти…1.ДУЖЕ поганий і безданий господар….2. БРИДКИЙ ХАБАРНИК….
  це моя думка…

  1. Місько

   Що ти репетуєш? Формуй грамотний письмовий запит – тобі і відзвітують. Тільки розберись від кого саме що ти хочеш дізнатись. Від ЖЕКу? Від мера? Від управління ЖКГ? Від автодору? Від депутата? Від комунальних підприємств??

 5. сонька

  Все було б смішно, якби не було так сумно…. Снігопади насправді аномальні, не можна сказати, що служби не працюють, працюють на ті потужності які мають. Скажіть в нас відповідна техніка є? нема, чого її нема, та тому що сніг як було сказано розтопиться з часом, а фонтани залишуться, памятники також і ще безліч не дуже актуальних явищ, на які витратилися мільйони. На що напрягатися зі снігом, якщо ще ніколи влада в цьому плані нікому не входила, якщо ще ні один жек не заслужив всенародної любові. Влада, в то му числі і мер думають про піар і наступні вибори, от тому в нас і відсутня техніка для збирання снігу, зате є памятник

 6. Денис

  Надал нормальний мер. все йому вдатися не може, але він старається.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.