Як відомо, 3 лютого мають відбутися довибори в Тернопільську міськраду по одномандатному окрузі №27 в Тернополі. Адже Михайло Головко, який був обраний тут, став нардепом і склав з себе повноваження депутата міськради.

І от як нам стало відомо з власних джерел, разом зі свободівцем Сиротюком, ударівцем Яворським та іншими участь у виборах має намір взяти не хто інший, як … губернатор Тернопільщини Валентин Хоптян.

Як нам повідомили джерела, пан Валентин зараз фактично так би мовити на «роздоріжжі». Адже відомо, що губернаторське крісло під ним «хитається». За кордон в такому віці виїзджати вже якось некомфортно. А в політиці залишатися треба і хочеться. Тим більше, що з паном Надалом у Хоптяна налагодилися тісні, в робочому сенсі цього слова звичайно, стосунки.

Тому й Валентин Антонович націлився на депутатське крісло в міськраді. Тим паче, що він голова сімейства і має бути при серйозній справі і мати статус, адже його дружина, як відомо керує цілим депутатським корпусом в Гусятинській райраді.

Чи є шанси у пана Хоптяна перемогти конкурентів? Питання риторичне… жартує сайт фейкових новин DTP

4 comments

 1. виборець

  Він “виграє” хіба, що козу, яка застрягла в паркані, а не вибори!

 2. раздва

  Результат – 0,01 %. Проголосує хоптян, хоптянша і їх собака. Дивна сімейка голубих і нахабних. Скромності – нуль. Просто жалюгідне видовище на Тернопільщині. За усі роки включно з комуністичними такого ще не було.

 3. ВІТАЛІЙ

  дуже хочу аби ТЕ балатувалося …. от сміху буде,так само як Чайківський рвався,викидав мільйони а опинився де?… правильно там де працює і те що там смердить… ВПЕРЕД…. покажи у % відношенні прихильність виборців…

 4. азаров

  йому треба піддтанцьовку навибори.
  як на рахунок “хору пяних мальчіков надала”?!! …… треба подумати – сильний хід!

Напишіть відгук