Губернатор Тернопільщини Валентин Хоптян буде балотуватися в Тернопільську міську раду

Поділитися

Як відомо, 3 лютого мають відбутися довибори в Тернопільську міськраду по одномандатному окрузі №27 в Тернополі. Адже Михайло Головко, який був обраний тут, став нардепом і склав з себе повноваження депутата міськради.

І от як нам стало відомо з власних джерел, разом зі свободівцем Сиротюком, ударівцем Яворським та іншими участь у виборах має намір взяти не хто інший, як … губернатор Тернопільщини Валентин Хоптян.

Як нам повідомили джерела, пан Валентин зараз фактично так би мовити на «роздоріжжі». Адже відомо, що губернаторське крісло під ним «хитається». За кордон в такому віці виїзджати вже якось некомфортно. А в політиці залишатися треба і хочеться. Тим більше, що з паном Надалом у Хоптяна налагодилися тісні, в робочому сенсі цього слова звичайно, стосунки.

Тому й Валентин Антонович націлився на депутатське крісло в міськраді. Тим паче, що він голова сімейства і має бути при серйозній справі і мати статус, адже його дружина, як відомо керує цілим депутатським корпусом в Гусятинській райраді.

Чи є шанси у пана Хоптяна перемогти конкурентів? Питання риторичне… жартує сайт фейкових новин DTP

Афера 2012-го року

У сільського голови Тернопільського району заберуть незаконних премій і надбавок на 80 тисяч!