Студент зі «Свободи» став головним інженером у комуналці Збаража

Поділитися

Вчора у Збаражі не було ухвалено бюджет міста. Головним ініціатором не ухвалити головний кошторис був сам міський голова. Нібито патріотичні депутати Збаразької міської ради від «Свободи» повністю підтримали мера-регіонала Михайла Бочарова, так як він їх  усіх «спокусив». Більше того, донедавна перший ворог мера славнозвісний кукурудзяний свободівець Юрій Дмитришин( голова фракції Свобода у райраді) отримав посаду головного інженера у комунальному підприємстві “Добробут”. Враховуючи, те що теперішній керівник збирається на пенсію, то вже в недалекому майбутньому Дмитришин , напевно, стане начальником. Саме це підприємство займається благоустроєм міста. Всі кошти на облаштування Збаража йдуть через це підприємство. Можна сказати “золоте дно” і Дмитришин тільки цього й добивався, щоб очолити його. Але найцікавіше в цьому те, що політик закінчив лише місцеве училище. За якими критеріями його працевлаштували?

Поспілкувавшись з депутатом, ми довідались, що він на сьогодні є студентом 4 курсу тернопільського коледжу  харчових технологій і торгівлі. Окрім того, чоловік вважає себе успішним підприємцем і аграрієм. Чому ж він пішов комунальну галузь пояснює просто – продемонструвати власним прикладом, що свободівці можуть навести порядок. Ну що ж, побачимо…

Щодо міської казни, то Бочаров подав в суд  про відміну рішення районної ради по бюджету. Він скаржиться, що при формуванні бюджету не запитали його думки і міська рада недофінансовується. Це повний абсурд. Дружба зі Свободою  проявляється у всьому. Вчорашнє голосування  на сесії лише підтвердило це. Всі попередні  домовленості між фракціями були проігноровані.

На думку експертів, краще було б прийняти бюджет такий, який  є і тоді вимагати дотацій. Відомо, що Збаразька міська рада має вільні залишки коштів близько мільйона які мають йти на розвиток міста, але без бюджету їх не можна використовувати. Поки зберуть нову сесію, поки приймуть бюджет – гроші просто знеціняться. До того ж не можливо буде врегулювати і заробітну плату працівникам комунальних закладів, зокрема дитсадків, адже фінансування буде мізерним  – 1/12 від минулого року.

Робота у Тернополі: статистика заради зарплати статистів центру зайнятості

Працівники міліції просять допомоги у розкритті резонансного злочину