Вчора у Збаражі не було ухвалено бюджет міста. Головним ініціатором не ухвалити головний кошторис був сам міський голова. Нібито патріотичні депутати Збаразької міської ради від «Свободи» повністю підтримали мера-регіонала Михайла Бочарова, так як він їх  усіх «спокусив». Більше того, донедавна перший ворог мера славнозвісний кукурудзяний свободівець Юрій Дмитришин( голова фракції Свобода у райраді) отримав посаду головного інженера у комунальному підприємстві “Добробут”. Враховуючи, те що теперішній керівник збирається на пенсію, то вже в недалекому майбутньому Дмитришин , напевно, стане начальником. Саме це підприємство займається благоустроєм міста. Всі кошти на облаштування Збаража йдуть через це підприємство. Можна сказати “золоте дно” і Дмитришин тільки цього й добивався, щоб очолити його. Але найцікавіше в цьому те, що політик закінчив лише місцеве училище. За якими критеріями його працевлаштували?

Поспілкувавшись з депутатом, ми довідались, що він на сьогодні є студентом 4 курсу тернопільського коледжу  харчових технологій і торгівлі. Окрім того, чоловік вважає себе успішним підприємцем і аграрієм. Чому ж він пішов комунальну галузь пояснює просто – продемонструвати власним прикладом, що свободівці можуть навести порядок. Ну що ж, побачимо…

Щодо міської казни, то Бочаров подав в суд  про відміну рішення районної ради по бюджету. Він скаржиться, що при формуванні бюджету не запитали його думки і міська рада недофінансовується. Це повний абсурд. Дружба зі Свободою  проявляється у всьому. Вчорашнє голосування  на сесії лише підтвердило це. Всі попередні  домовленості між фракціями були проігноровані.

На думку експертів, краще було б прийняти бюджет такий, який  є і тоді вимагати дотацій. Відомо, що Збаразька міська рада має вільні залишки коштів близько мільйона які мають йти на розвиток міста, але без бюджету їх не можна використовувати. Поки зберуть нову сесію, поки приймуть бюджет – гроші просто знеціняться. До того ж не можливо буде врегулювати і заробітну плату працівникам комунальних закладів, зокрема дитсадків, адже фінансування буде мізерним  – 1/12 від минулого року.

12 comments

 1. Богдан

  А можна прізвище того експерта почути?
  Чи він разом із Дмитришином в ПТУ вчився?

 2. Патріот

  Невже збаразькі прибиральниці будуть не місто замітати,а корови доїти!
  Слава Україні! Свободівцям ганьба!

 3. Збаражанин

  А коли той успішний підприємець прибере перевернутий виходок у центрі міста який залишився після так званого його успішного пивного бізнесу? Може аш тепер коли це безпосередньо входитиме у його обов’язок.

 4. Н.Петро

  Ще б “успішний підприємець” звернувся до своєї колеги по партії Фаріон, щоб навчила розмовляти ураїнською мовою і не вставляти після кожно слова “вставку” б…ля ))))

  1. Напованець П.М.

   Не знаю, хто то Н.Петро- але то не Напованець. Думаю, Юра Дмитришин не погано знає рідну мову

 5. ***читач

  Пригадується Дмитришин вже один раз “працював” у комунгоспі тільки не в Добробуті а МКП Збараж дивіться по ссилці http://narodne-slovo.te.ua/2011/08/03/pratsivnyky-mkp-zbarazh-byut-na-spoloh-svobodivtsi-destabilizuyut-robotu-pidpryjemstva/ . Саме після його ганебного звільнення він і змінив освіту місцевої бурси на бурсу Тернопільську.

 6. Слава

  Свобода порушила всі попередні домовленості, повністю підтримують мера-регіонала, голосують виключно, як і депутати від регіонів. Деякі свободівці продались за посади і інші блага. Така позиція – зрадницька, брехлива і позорна. Свободівці виривають срібняки з рук у інших холуїв. Треба проводити тендер на холуйство – тим більше що обрали нового голову тендерного комітету.

 7. Петро

  Це ще раз доводить,що ми обираємо не розумом,а коштами,і маємо те що маємо. Обрали б Вову Луганського може б не було б такого позору нашого округу,як це робить свободівець Головко і його Збаразька команда. Вже багато керували ” Добробутом” і працівники міліції і просто люди,а тепер ще буде керувати торгаш,а не успішний підприємець….,разом із колишнім підприємцем – мером,який місто довів до ручки ,дякуючи тим же продажним патріотам -свободівцям.

 8. Михайло

  Повністю підтримую Петра.Може якби обрали Клименка було б трохи по-іншому.У всякому випадку він би не йшов за копійку сторожити махінації Гута як Головко.А чому всі були проти Вови Луганського?А тому,і в першу черчу влада та всякі успішні бізнесмени,що він би заставив їх працювати на людей,а не на кишеню.А не захотіли б ,інші працювали б.А так,що ми хочемо,що б злидень чесно тратив наші податки? Ха-ха-ха…

 9. Тарас

  Раджу прочитати сьогоднішню статтю в “Галицько-Волинському віснику”, як Паразінський розколов Комуністів і Вам стане ясно, що таке політика, як партійні боси крадуть гроші. Кожна партія це бруд.

 10. ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ

  У нашого мера криша їде , а інтелекту у славнозвісного місцевого Хрущова (Дмитришина) не хватить щоб каналізаційний люк відкрити . ГАНЬБА !!!!

Напишіть відгук