Тернопільські податківці офіційно підтвердили, що фінансового донора Партії Регіонів на Тернопільщині захищає нардеп-свободівець

Поділитися
Михайло Головко

Як повідомляла вчора тернопільська інтернет-газета “Про все”, народний депутат України від ВО “Свобода” Михайло Головко заліз нахабно до офісу однієї з найбільших аграрних компаній України – «Мрія Агрохолдинг». Сьогодні прес-служба податківці офіційно підтвердила цю інформацію.

Державною податковою службою у Тернопільській області встановлено несплату податків на суму понад 15 млн.грн. службовими особами ряду підприємств, які входять до складу одного агрохолдингу (за даними “Про все” – це підприємство “Мрія” Івана Гути). Порушення податкового законодавства підтверджені у ході документальних перевірок.

У зв’язку із цим слідчим відділом ДПС у Тернопільській області внесені відомості про вчинення кримінальних правопорушень до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочаті кримінальні провадження за попередньою правовою кваліфікацією за ст. 212 Кримінального кодексу України (умисне ухилення від сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів).

17 січня під час обшуку, який проводили співробітники податкової міліції області у офісі одного із суб’єктів господарювання, мав місце факт перешкоджання у проведенні слідчих дій з боку народного депутата України від ВО «Свобода» М.Головка. Народний депутат, проникнувши у офісне приміщення, розмістив на дверях одного із кабінетів вивіску із написом «Громадська приймальня народного депутата України».

На даний час тривають першочергові слідчі дії відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України, повідомили “Про все”  в управлінні податкової міліції ДПС у Тернопільській

Михайло Головко – розбушувався

Хто з депутатів їздить тролейбусом і ще й оплачує проїзд?

Скільки заробляють тернопільські нардепи