Ганьба Партії Регіонів на Тернопільщині: депутат Василь Лукін “нахімічив” з коштами Хоптяна

Поділитися

Такого бедламу у владі ще не було за два десятиліття Незалежності України. Навіть у часи “помаранчевої влади свої у своїх не забирали бізнес, не обманювали настільки нахабно. Губернатор Тернопільщини Валентин Хоптян пролобіював без конкурсу заробіток у 29 мільйонів гривень фірмі ТОВ «Техно-Буд» депутата Тернопільської міської Василя Лукіна. А той взяв і обманув владу. А прокурори це виявили і оприлюднили інформацію. Хоча прокуратурою в Україні керує кум Президента України, виходець з Донеччини Пшонка… Таке враження, що ліва рука не знає, що творить права… А з іншого боку – новий прокурор молодець – карає усіх, хто порушив закон. Хоча, джерела “Про все” стверджують, що насправді це йде боротьба за фінансові ресурси в середині партійців-регіоналів.

Нагадаємо, що управління капітального будівництва Тернопільської облдержадміністрації 11 жовтня уклало угоду з ТОВ «Техно-Буд» на реконструкцію будівель обласного клінічного перинатального центру «Мати і дитина» по вул.Замкова, 10 в м.Тернополі. Вартість угоди склала 29,37 млн грн. По це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Реконструкцію проводять за кошти державного та місцевого бюджетів. Завершити роботи повинні вже до кінця цього року.

Тендер проведено за неконкурентною процедурою «закупівля в одного учасника».  Нагальну потребу у здійсненні закупівлі обґрунтовують розпорядженням голови Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна щодо урочистого відкриття перинатального центру в грудні 2012 року, пишуть “Наші гроші”

Обрання підрядником «Технобуд» пояснюється необхідністю «залучення досвідченого генпідрядника».

Засновником тернопільського ТОВ «Техно-Буд» наразі є Євгенія Лукіна. До жовтня 2010 року співвласником фірми був Василь Лукін, керівник фракції Партії регіонів у міській раді Тернополя, член постійної комісії з питань використання комунального майна. До замовлення по перинатальному центру за останні чотири роки фірма виграла лише три тендери на загальну суму 22,34 млн грн.

Також на початку жовтня було оголошено тендер на закупівлю медичного обладнання та меблів для центру, очікувана вартість закупівлі – 12 млн грн.

Сьогодні у прес-службі прокуратури Тернопільської області повідомлено, що їхні фахівці провели перевірку щодо використання бюджетних коштів при реконструкції перинатального центру

Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за фактом використання бюджетних коштів при проведенні будівельних робіт по реконструкції Тернопільського обласного клінічного перинатального центру «Мати і дитина» в м.Тернополі.

Встановлено, що підприємством-підрядником будівельні роботи по реконструкції будівель перинатального центру, передбачені умовами договору, не виконані в повному обсязі.

На підставі актів виконаних робіт, у яких внесені недостовірні  дані, підприємству зайво виплачено кошти у сумі майже 170 тисяч гривень.

За даним фактом прокуратурою області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 364 ч.2, ст.364-1 ч.2 та ст.366 ч.2 КК України (зловживання службовим становищем та службове підроблення).

Для провадження досудового розслідування матеріали передано до органів внутрішніх справ, у ході якого буде встановлено остаточну суму завищення вартості виконаних  робіт за рахунок бюджетних коштів, фактичний обсяг їх виконання та відповідність проектно-кошторисній документації, а отже, і остаточну суму збитків, спричинених Державному бюджету.

 

 

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

У Підгайцях на 3 тисячі гривень пограбували хату-склад

Михайло Ратушняк: «Нищення українського села продовжується… народні обранці мовчать»