111
Зокрема після зустрічі у міській раді Збаража, народний депутат поїхав на зустріч із громадою села Лідихів Кременецького району.
В приміщенні сільради Головка чекало менше 50-чоловік. Також прибули на місце і Голова Кременецької РДА Юрій Фецович, Голова районної ради, начальник управління АПК району, начальник управління ветеринарної медицини та заступник директора Кременецького молокозаводу.
Почав нардеп з хвальби про силові прийоми, якими він потрапив на всі канали країни, як він виганяв «тушок» Табалових з зали Парламенту, що ініціює проект закону про заборону алкоголю та інше. В принципі це основна програма спілкування свободівців з виборцями, але на жаль, таких заходів й близько не достатньо щоб зробити хоч найменші зрушення в господарці краю, але про це молодий недосвідчений Головко мабуть не знає.
Критичним вибухом гніву у присутніх став момент, коли торкнулись питання приватизації будівлі сільради в селі. Головко просто нахабно сміявся, коли люди кричали, що цього робити не можна, дехто з присутніх незадоволено питав нардепа: «Михайле Йосиповичу, це Ви з нас так смієтесь? Хіба так гарно?», на що Головко відповідав: «Якщо будете кричати я покину зал».
Розбороняти селян з нардепом вступив Голова Кременецької райдержадміністрації Юрій Фецович. Він дав чітке роз`яснення стосовно даного питання, та зменшив наплив незадоволення від селян в сторону молодого Головка.
Також, люди питалися про долю свого сільського голови Горбаля, котрий відсторонений від виконання своїх обов`язків, оскільки був затриманий за отримання хабара. Тут пояснення щодо даної ситуації дав Голова районної ради, пояснив, що дане питання знаходиться в компетенції суду.
Цікавіше почалось далі – новоспечений нардеп Михайло Головко підняв тему, котру він дуже любить – молоко, виробництво та продаж. Обізвавши усіх місцевих молоковиробників «мафією», що змовилась навколо, присутньому народу представив свого помічника Богдана.
«Це мій помічник Богдан, йому 23 роки. Він Вам поможе реалізовувати молоко за гарними цінами».
Люди обурились, коли молодого хлопця, зовсім невідомого та недосвідченого, адже про його здобутки не було що й навіть сказати, Михайло Головко натякнув, що Богдан має бажання створити кооператив в селі, і допоможе реалізовувати молоко селянам.
Жителі Лідихова були шоковані таким розвитком подій і знову незадоволено почали перебивати нардепа, заявами та криками, тут в розмову втрутився Голова району Фецович:
«Ми звичайно підтримуємо ідею, щоб селяни більше заробляли, але все повинне бути відповідно до законодавства. Коли Ви запропонуєте офіційно зареєстрований кооператив, мешканці зрозуміють, що він офіційно працює, що їх ніхто не кине, а в державу будуть йти податки, тоді ми будемо про щось говорити. Поки це все розмови, а подібний бізнес нелегальний. А ми в районі проти нелегального бізнесу!» – жорстко пояснив нардепу позицію влади в районі Фецович.
Наприкінці, незадоволено виступила й заступник директора Кременецького молокозаводу, «Шановний пане народний депутат, ми чесні люди, ми виробляємо і наповнюємо державну казну, а Ви навчіться спілкуватись з людьми, а не образами кидайтесь, виробники ніяка не «мафія», як Ви виражаєтесь!».9 comments

 1. ЗЮХА

  Пропоную виправити помилку в тексті і в паспорті народного депутата: замінити останню букву на “А” і наголос поставити на друге “О”

 2. Народ

  Зухвалий малюк недорозвинутий Головко.

 3. Орест

  Певно сильного страху наробив той кооператив в Кременецькому районі, що вся молочна мафія на чолі з Завдворною з Кременецького молокозаводу зїхалася в Лідихів вмовляти нардепа, щоб той не ламав їхнього міждусобойчика! В селян молоко беруть за 2 гривня а в місті продають по 8!!!!!!!! Такими грошима можна всіх купити і залякати, проте не всі лякаються і продаються!

 4. Тіна

  На мою думку ,люди вже побачили хто є хто,проводив прийом у Збаражі в міській раді,чогось в Гусятинському районі є громадська приймальня,а у своєму окрузі не має……Своїми діями новоспечений депутат тільки підтвердив виконання своєї програми,він же ж неодноразово наголошував,що іде в депутати ,щоб воювати це ми бачимо. Ой не буде путя ні у ВР ні на нашому окрузі………

 5. ОПА

  Увага! якщо ти неук та безробітний, вступай до лав ВО СВОБОДА, ми зробимо з тебе НАРОДНОГО ДЕПУТАТА!!!

 6. Правда

  Шановні Тернополяни…Ігноруйте такі “збіговиська так званих нар.деп. від Свободи”…Крім дурилова,вони нічого не вміють….Запитайте у них що вони зробили для Громади?Які покращення Ви відчули? і т.д.

 7. ХА-ха

  Тільки кулаками і вміє махати. Але хоч би хлоп був відповідний. А щодо молочного бізнесу це вже традиційно у Свободі.Один у Збаражі ферми з коровами
  має, другий молоко збуває.

 8. Сергій

  Головко,пташка, яка ще невстигла опіритися, а вже мітить в “Орли”.
  ВО”Свобода” це типова секта.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.