Тернопільська «Студентська Свобода» займається просвітницькою діяльністю серед молоді

Поділитися
Нещодавно у освітніх закладах сіл Кабарівці та Оліїв, Зборівського району відбулися навчальні лекції про здоровий спосіб життя та шкідливість вживання алкоголю і тютюнопаління. Ініціатором зустрічі з школярами виступив Тернопільський обласний осередок молодіжної громадської організації «Студентська Свобода».«Дійти до кожного українця» – саме ці слова провідника нашої нації Степана Бандери стали чільним девізом «просвітян», які намагались достукатися до кожного слухача лекції. В процесі обговорення матеріалу відбувся дійсно живий та продуктивний діалог з учнями шкіл. Жваво обговорювалися болючі питання, які актуальні для сучасної молоді.

«За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, Україна – перша в світі за рівнем дитячого алкоголізму. 47,8% учнів у віці 13 років, а то й раніше, вже мають досвід вживання алкоголю. Не можна закривати очі на проблеми нашої молоді, адже від цих юнаків і дівчат залежить наше майбутнє. Залучення підлітків до активного відпочинку, заняття спортом, пропаганда здорового способу життя – це перші кроки на шляху до розвитку здорової нації», – зазначив, під час проведення лекцій, голова Тернопільського обласного осередку МГО «Студентська Свобода» Ростислав Мороз.

Щоб лекції були цікавими і легко прийнятними, подача матеріалів проводилася за допомогою відео-презентації. Школярам було наочно продемонстровано усю пагубну дію алкоголю та цигарок на людський організм. Під час зустрічей учні мали змогу висловити власну думку з даної проблематики, задати лектору питання та отримати вичерпні відповіді на них.–

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО «Свобода»

(0352) 52 63 46

067-65-81-992

Михайло Головко хоче організувати своєму 23-річному помічнику молочний бізнес в Кременці?

Вся Україна звертається до лідера УДАРу повернути кошти