Покупець ще не донесла додому куплене за безцінь печиво, а злодій вже встиг пропити виручені гроші

Поділитися
    Крадія чотирьох ящиків печива співробітники підрозділу міліції швидкого реагування «Беркут» затримали оперативно. Проте злодієві вистачило часу, аби не лише продати поцуплений товар, а й пропити виручені кошти.
    Власники торгової ятки щойно отримали товар і ще не встигли розвантажити його, як чотири ящики з солодким печивом кудись загадково зникли. Не гаючи часу, підприємці звернулися до правоохоронців. В цей час поблизу місця злочину службу несли бійці спецпідрозділу «Беркут». Вони й прибули на виклик.
Злодія вдалося затримати оперативно. Проте вилучити у нього крадений товар не вдалося. Адже зловмисник вже встиг продати поцуплене печиво. За чотири ящики солодощів він вторгував у якоїсь жінки п’ятдесят гривень. Покупець спокусилася на низьку ціну, адже реальна вартість товару у чотири-п’ять разів вища.

Товар у тернополянки міліціонери вилучили, а от гроші, які вона заплатила, горе-зловмисник встиг уже пропити.
У житті 33-річного уродженця Підволочиського району цей кримінальний вчинок не перший. Молодий чоловік уже двічі вислуховував вироки судів. На Київщині його притягували до відповідальності за вчинення шахрайських дій, а у Тернопільському міськрайсуді був засуджений за крадіжку. Проте в обох випадках з лави підсудних за ґрати не потрапляв – обходилося штрафами та умовними термінами. Хтозна, чи тепер залишиться на волі.

Відвідини «гарних дівчат» закінчилися вибитими дверима та викраденим телевізором

2 березня у Тернополі співатиме Лоліта