Тернопільська інтернет-газета “Про все” повідомляла про створені в соціальних мережах групи “УДАР-кидалово” в однокласниках, вконтакті і фейсбуці. Спочатку у групах реєструвались тернополяни і мешканці області, проте більшість писала у приват, очікуючи, що ось-ось ударівці розрахуються. Про це з надією нам розповідали як мешканці Тернопільщини, так й інших областей. Сьогодні виявилось, що частина інтернет-користувачів звернулась на пряму до лідера УДАРу Віталія Кличка і написали петицію. Під нею може підписатися кожен, кого обдурили в УДАРі, не виплативши обіцяні кошти.

18 лютого –всеукраїнська акція протесту соціальної групи «УДАР-кидалово»

Наша петиція проти безвідповідальності влади!

Політична партія “УДАР” до цих пір не втомлюється обіцяти швидкі виплати наших гонорарів за виборчу компанію! Після виборів пройшло вже 3 місяці, але ні агітатори, ні працівники окружних штабів так і не отримали гонорари, які їм обіцяли.

Просимо Вас, Віталій Володимирович, звернути на цю проблему особливу увагу і вирішити її в найкоротші терміни.

Обманювати своїх власних виборців не добре, і ми не потерпимо таке відношення до себе.

Підписати петицію можна тут http://www.petitions247.net/klichko_dolg або написати про все, що накипіло у соціальних мережах

Групи в соціальних мережах “УДАР-кидалово”: Однокласники, Фейсбук, ВКонтакті

1 comment

  1. Петро

    НЕНАСИТНІ ЗАПРОДАНЦІ! ХІБА НЕ МОЖНА ПРАЦЮВАТИ ДЛЯ БЛАГА УКРАЇНИ БУЗ ГРОШЕЙ, ЯК ЦЕ РОБИЛИ ВОЇНИ УПА? ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ПОЗОРИЩЕ хоче по сто гривен.

Напишіть відгук