111

На електронну скриньку  інтернет-газети “Про все” надійшов лист від тернополянина Івана Наврокова. Чоловік доволі критично описав власне бачення в опозиційному таборі. Оскільки матеріал є актуальним (сьогодні приїзджають до нашого міста лідери опозиції) пропонуємо вам ознайомитись з роздумами чоловіка.

Кого виховали  лідери опозиції,  і хто захищатиме наші права в Тернополі та області?

 Почнемо із УДАРу , який в зв’язку із розчаруванням людей в „старих” політиках „виїхав” в Верховну раду особисто на Кличкові.

В Тернополі УДАР очолює Ігор Побер. До позитивів останнього можна віднести те, що він спортсмен. До негативів –  оборутки із землею міської громади та робота в обласній адміністрації президента до моменту вступу його в повноваження депутата Верховної ради.

Крім цієї людини в області ніхто з пересічних громадян представників Кличка не знає нікого. Навіть на сайті партійної організації неможливо віднайти хто і яким районом керує. І хто за що відповідає. Правда за невиплатою коштів членам комісій, спостерігачам та агітаторам прослідковуються відомі фамілії (Петровський…, Яворський…), однак за крадіжки з партійної каси і шахрайські дії по відношенні до звичайних громадян ніхто нікого з партії не вигнав. Всі мовчать. Значить всім добре.

Чи я не правий, або хоч слово неправди написав???

 

Ідемо дальше…

Гібрид : „Об’єднана опозиція” .

Яценюк, з своєю україно-єврейською натурою хоче щось зліпити, та йому нічого не вдається.

З 8 партій, що ввійшли в Об’єднану опозицію 6 мертві:

Від „Громадянської позиції” в місті та області – один Ландяк,  з печаткою партії в кишені. Від Народного РУХу – „рухається” тільки Вихрущ. І то так помаленько, і часом не в ту сторону, що і коментувати не хочеться. „Реформи і порядок” так до реформувались , що навіть невідомо  хто там керує. З більш менш „живих” це залишки БЮТу та Фронт Змін. Однак:

„Штири”(літературною мовою чотири) депутати від Юлії Володимирівни, з любовю в серці, тихенько „злили” Власенка , на угоду владі  ((((- без коментарів…

Фронтовик –Заставний, на вибрах членів комісій обікрав (не доплатив кожному по 50грн.). А після виборів  партійний офіс бізнесменам здав в оренду,  за 2400доларів в місяць. Люди не мають куди прийти і навіть скаргу написати.))))-  сміх крізь сльози…

Може і хотів би когось на когось поміняти Арсеній Петрович. Та немає кадрів.

Чи я не правий, або хоч слово неправди написав???

 

ВО „Свобода”.

З приходом до влади Бен – Надала та Аль – Кайди ситуація в Тернополі та області значно „покращилась”.

–          Тернопільська обласна рада – ЄДИНА  в Україні, що не прийняла бюджет. Основне , що ми єдині!!! І під проводом пана Стаюри мітингуємо. І не важливо , що через відсутність бюджету люди не отримують зарплати… Область в місяць збирає власних надходжень біля 16млн.грн. При потребі 50млн.грн. Решту дає Київ. Немає бюджету немає грошей…

–          Всі пенсіонери їздять безкоштовно в громадському транспорті.

–          Парки вирізаються стаханівськими темпами за проханням „вдячних громадян”.

–          Набережна Тернопільського ставу обростає котеджами (Дальній пляж).

–          На територіях церков , як гриби, ростуть багатоповерхові будинки.

–          Дороги в нас – найкращі… (29.03.2013р. громадяни, що протестують проти поганої якості доріг хотіли привезти погнутий диск та порване колесо до міської ради. Однак організаторам акції  Smotra Ternopil , BMW Ternopi та RTT Ternopil, та особисто афганцю Віталію Крутиголові зателефонували „братки”, за дорученням Сергія Віталійовича Надала, та „доходчиво” попросили акцію не проводити. Результат: 29.03.2013р. акція поховання колеса не відбудеться).

Більше хвалити Свободу  не буду. Всі ми живемо тут і на власні очі бачимо , як покращилось наше місто та область за останній час.

Чи я не правий, або хоч слово неправди написав???

 

Результати вищенаведених наслідків:

29.03.2013р. о 16.00 Під проводом Тягибока, Яценюка, та Кличка зберемось ми всі біля „літака” і організованою колоною пройдемось до пам’ятника Бандери. Поряд із лідерами опозиції будуть іти вищезгадані особи.

Потім ми всі разом приймемо звернення , резолюцію, тощо. Керівники опозиції сядуть в свої дорогі джипи і поїдуть…

А в 2015 році на місцевих виборах всі ті фамілії , що я навів опиняться в прохідних списках до районних, та Тернопільської міської рад.

І ви не повірете , але ми всі разом знову їх оберемо. Бо згідно статуту всіх партії керівники, хоч вони інколи і бездарі та хабарники знаходяться в прохідному партійному списку…

Будуймо Україну!!!…Утримуймо зас… анців привладі!!!

Чи я не правий, або хоч слово неправди написав???

З повагою Іван Навроков

7 comments

 1. Богдан

  ВИ безпкречно і однозначно маєте рацію, але ваші прогнози на 2015 рік на жаль не збудуться і не потрібно нам навязувати свій песимізм бо не все так просто і безнадійно, не все вже втрачено, бо нас чекають грандіозні зміни, щось на кшталт відомих усьому світу змін, які відбулися в Єгипті, Тунісі, Сірії.
  Хочимо ми того чи ні, але часи популізму і песимізму минають, грядуть зміни, банда буде демонтована та утилізована, а її лідери – надійно ізольовані і окремі найбільш одіозні її представники просто перестануть існувати, що стане запорукою загального успіху майбутнього відродження України.

 2. olko

  суперова стаття!!! пропоную тих йобозиціонерів більше не обирати!!!!

 3. Чубатий

  От дуралєй! Усі погані. А він – нормальний? Чого ж люди навіть не чули про цього лопуха?

 4. Апостол П

  актуальний і безпристрастний нейтральний аналіз. Було-б добре, щоб проаналізував також дії Партії Регіонів. А ще краще, щоб у хронологічному порядку.

 5. Апостол П

  І не дай нам Бог Сірії або Єгипту.

 6. Влад

  Свободівці на фоні всіх решта виглядають командою і злагоджено. за ними майбутнє

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.