Податкова Тернопільщини видала майже 20 тисяч ключів електронного підпису

Поділитися

Такий підпис потрібен для подання звітності та здійснення інших операцій в електронній формі. Як повідомив в. о. голови ДПС у Тернопільській області Олександр Конончук, тільки від початку цього року до податкової області по електронні ключі звернулося 3 110 заявників, які отримали 4 980 сертифікатів ключів електронного цифрового підпису. З них 855 юридичних осіб, 1708 фізичних осіб-підприємців та 547 фізичних осіб.

Нагадаємо, послуга отримання електронного підпису стала доступною підприємцям з травня минулого року, перевага її в тому, що вона абсолютно безкоштовна.

Отримати посилені сертифікати ключів електронного цифрового підпису можна у відділі реєстрації користувачів  при ДПС у Тернопільській  області управління (центру) сертифікації ключів ІДД ДПС за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька 1, ліве крило, 1-ий поверх, кабінет 122., Тел. для довідок 23-53-61. Реєстрація користувачів відбувається з понеділка по четвер з 9:00 до 19:30 год., у п’ятницю – з 9:00 по 18:15 год.

З детальною інформацією, а також бланками заяв та переліком необхідних документів можна ознайомитись на сайті АЦСК: www.acskidd.gov.ua в розділі «Реєстрація користувачів».

 

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Тернопільській області

Бажаєте перейти на єдиний податок – не забудьте подати заяву

Вам пробачили борг – подайте декларацію