111

Шановна громадо Тернопільщини!

          Сьогодні наша область, через дії, а радше – через бездіяльність частини депутатів обласної ради, які представляють всеукраїнське об’єднання «Свобода», опинилася без обласного бюджету на 2013 рік.

Це єдиний регіон в Україні, де досі не прийнято головного фінансового документа, а також не вирішено ряду актуальних та важливих для життєдіяльності краю питань.

Через неприйняття бюджету немає змоги використати 3,4 млн гривень, які передбачені на 2013 рік для співфінансування 7 об’єктів охорони здоров’я, освіти та соціального захисту, будівництво яких буде проводитись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

Не фінансуються капітальні видатки на покращення матеріально-технічної бази та ремонти установ освіти, спорту на суму 3,8 млн гривень.

Немає підстав фінансувати додаткові дотації з обласного бюджету для районних бюджетів та міського бюджету м. Тернополя в обсязі 12,1 млн гривень на утримання працівників, що надають соціальні послуги найуразливішим верствам населення.

Неможливість проводити капітальні видатки не дає змоги використовувати 17,7 млн гривень коштів спеціального фонду обласного бюджету, зокрема 13,6 млн гривень – на реконструкцію та ремонт комунальних доріг.

І це при цьому, що сьогодні є всі передумови для прийняття у сесійній залі обласної ради цих рішень!

Проект бюджету пройшов громадське обговорення та обговорення в комісіях облради, чисельність депутатського корпусу достатня для ухвалення рішень.

Немає лише політичної волі депутатів від ВО «Свобода», більшість яких ігнорує пленарні засідання та, фактично, зриває роботу вищого представницького органу області.

Прикриваючись політичними гаслами та надуманими причинами, депутати-«свободівці» саботують прийняття важливих для життя Тернопільщини рішень, намагаючись при цьому перекласти відповідальність за такі свої дії на обласну державну адміністрацію чи на представників інших політичних сил.

При цьому вони керуються не інтересами краю та його мешканців, а власними вузькопартійними амбіціями, задоволення яких є для них пріоритетним питанням.

Вважаємо, що цьому пора покласти край!

А тому вимагаємо від депутатів Тернопільської обласної ради, які представляють ВО «Свобода», перестати нагнітати ситуацію в області, розблокувати роботу ради, прийняти обласний бюджет на 2013 рік, схвалити рішення про створення Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, розглянути інші невідкладні питання.

Звертаємося також до керівництва партії ВО «Свобода» з вимогою вплинути на народних обранців, які представляють в області цю політичну силу, та спрямувати їхню роботу в конструктивне русло на благо Тернопільщини та її мешканців!

У випадку, якщо не буде прийнято обласний бюджет, звертатимемося до голови облдержадміністрації з пропозицією ініціювати розпуск обласної ради.

 

Прийнято на зборах громадськості

4 березня 2013 року

м.Тернопіль

5 comments

 1. Правда

  Розпуск обл. ради…..Тільки таким чином можна зупинити свавілля “свабоди”…

 2. ВЛАД

  Регіонали ну ви й худоба. І статтю нахирячили і коменси написали – вас тільки почали трахати. Не даремно Головко гандона Гоча в..в. На мій погляд мало – треба було вбити гниду продажну. скоро народ підніметься і покаже що таке ненависть.

  1. Юрій

   “свабода” опустилась нижче “плінтуса”…Стаюра…Грошиків не хватить на “проплачені” мітинги…..Скоро ті ж самі Люди,яких ви проплатили на пару год…Будуть вам “рила” товкти…Цей час не за горами….

 3. Ірина

  Шановна “громадськість”,Дуже дивним є те, що ви не поцікавитесь куди ж діваються ті бюджети – наче через сито витікають грошики народні. Так , зрозуміло бюджет має бути прийнятий, але має бути і контроль за бюджетом. Половина з тих коштів через ” відкати” просідає у ваших же кишеннях. Тільки не в народних ,а в кишеннях так званої громадськості. Ви,ті хто пхає свої руки до чужого, ви так звана владо,невже ви не бачите яке відношення до вас народу.Кошти ,які виділяються на медицину не попадають до народу майже зовсім А МИ платимо податки! Та елементарну ін”єкцію ніхто не зробить поки не купиш шприц і лікарство. Ремонти в лікарнях проводяться за кошти ,які з нас під “приводом ” благодійності “здирають всюди. За кошти батьків робляться ремонти в школах. За кошти спеціалістів робляться ремонти в культурних закладах.Чи може на ремонти доріг тратяться наші кошти? То вийдіть на вулиці протріть оченята. Що ж до “Свободи ” до я не є її членом , як і більшість громадян, але дивлячись на все, що робиться в цій ” богом забутій ” країні руки опускаються від безсиля у важкодухих. У сміливіших вони піднімаються- і щоб зрозуміти поведінку свободівця варто подивитись як обійшлася ” влада ” з народними депутатами на колегії. Варто не забувати керівникам що їх призначили – а депутатів обирали і підтримка вашої керівної партії в нашій області дуже мізерна.
  ” Стався до людей так- як би ти хотів щоб ставилися до тебе!!!!!”- ось що хочеться нагадати керівникам області

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.