111

Як повідомляє офіційний сайт облдержадміністрації, Валентин Хоптян зустрівся із депутатами Тернопільської обласної ради – представниками ВО «Свобода».

Під час зустрічі було обговорено низку питань, в тому числі й тих, що стосуються прийняття обласного бюджету, вирішення невідкладних питань пов’язаних із функціонуванням екстреної медичної допомоги, ремонтом доріг, погашення заборгованості перед обласною територіальною виборчою комісією.

 Як повідомляють джерела з адміністрації, Свободівці записалися на невідкладний прийом до губернатора, поводились пихато, нервово. Від ВО Свободи на прийомі були Володимир Стаюра, Марія Чашка, скандальновідомий свободівець Вонсяк Василь, котрий “погорів” на корупції в Бучачі та був звільнений з посади заступника Голови Бучацької райради.
Губернатор прийняв депутатів у себе в кабінеті. Разом з ним були присутні заступники та в.о.Голови облради Сергій Тарашевський.
Свободівці просили Голову ОДА розблокувати роботу ТВК, та ввести депутатів від ВО Свобода в обласну раду, на що Валентин Хоптян відповідав: “Я як Голова облдержадміністрації, згідно Конституції України не маю права втручатися чи тиснути на діяльність ТВК”.
Для мене, як Голови, так і для людей найважливіше питання – це прийняття бюджету області! Приймемо бюджет, тоді будемо вирішувати всі інші питання.

4 comments

 1. ОПА

  Чому Стоюра з Чашкою завжди стоять??? (гіморой)

 2. Правда

  Ми, мешканці будинку № 5 по пров. Дівочому в м. Тернополі, хочемо звернутися до Вас, панове Депутати…
  Нещодавно, за допомогою створеної комісії із представників Спецбудуправління-2, ЖЕКу „Залізничник”, було викрите нахабне, самовільне підключення нашого сусіда – Керничного Володимира Степановича, що проживає за адресою: м. Тернопіль, вул. Польова, 10, до теплової енергії, гарячої та холодної води. Будинок № 5 по пров. Дівочий здавався в експлуатацію в 1983 році. В цей період Керничний В. С. був в тісних зв’язках з керівництвом, яке контролювало процес здачі будинку в експлуатацію та домовився, щоб у фундаменті підвалу нашого будинку лишили отвір для прокладання додаткових труб.
  В присутності створеної комісії, репортером Тернопільського ТБ було знято на відеокамеру, незаконну врізку труб, які були теплими та вели від малосімейки до будинковолодіння Керничного В. С. і його двох двоповерхових гаражів. Однак цей відео матеріал ні ким не брався до уваги. Репортера залякали і він не наважився оприлюднити свій матеріал.
  Хочеться вірити, що таких як Керничний В. С. і подібних на нього, ВИ зможе поставити на місце, та змусити його відшкодувати мешканцям нашого будинку за недоотримане тепло, гарячу та холодну воду, якою він користувався з 1983 року, і поповнити бюджет нашого міста.
  Детальну інформацію по даному криміналу, Ви можете подивитися на сайті:
  http://www.youtube.com/user/Vasya766
  З повагою та побажанням всього найкращого, ініціативна група будинку № 5
  Р.S. Шановний п.Стаюра…Ви живете через межу з Керничними…Дружите сімями ( хоча Люди говорять що ви поріднились)…Но чому КРИМІНАЛ ПОКРИВАЄТЕ ???Керничний так і говорить:»поки я у свободі із Стаюрою,нам нічого не страшно»…На вашому місці буде по чесному здати мандат депутата…

 3. Мирон

  Стаюра…Коли розрахуєтесь із студентами,які виходили на проплачений вами мітинг біля адміністрації…(по 100 грн..).????

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.