111

У такому жалюгідному стані Тернопіль ще не був за жодного мера часів Незалежності.  Про це говорять усі – від пенсіонерів до учнів, від патріотів-політиків до запеклих опонентів націоналістів. Сьогодні у Тернополі кажуть, що якщо Заставного як політика знищило сміття, то Надала – сніг. Принаймні, у розмові з народним депутатом Іваном Стойком прозвучало велике занепокоєння станом прибирання снігу в місті. Як насправді виглядає наше місто – дивіться у відеомандрівці, а про причини такого стану і як це змінити – слухайте у розмові з Іваном Стойко.4 comments

 1. Тарас

  Не знаю в Тернополі жодної людини, для якої Стойто – авторитет. Дивитись в ту сторону бридко.

 2. Кирил

  Для чого ті дебати? Всі добре знають, якби гроші направлялись за призначенням а не розкрадались -були б дороги і все, що потрібно для нормальної життєдіяльності міста. Всі нарікають, плюються. А мудріше було б всією громадою запитати в мера за плачевний стан доріг в місті, запровадити суворий громадський контроль за рухом коштів. Мудрі люди створюють собі комфортне життя, раби ж тільки плачуть над собою.

 3. Апостол П

  таке враження, ніби при губернаторові Стойкові у нас на Тернопіллі були дороги Європейського зразку, і чому губернатор Стойко не ініціював реформу в системі будівництва і ремонту доріг? подобались долі у відкатах?

 4. Борис

  І він, бідний нардеп, НІЧОГО не може зробити для Тернопільщини….

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.