111

Як вже повідомляли місцеві ЗМІ, 1-го березня 2013 року, близько 16.00 год. біля адмiнпримiщення Теребовлянської ДПІ завiдуючий сектором оперативного супроводження адмiнiстрування ПДВ Чорткiвського мiжрайонного вiддiлу податкової мiлiцiї вимагав та одержав вiд приватного підприємця хабар у розмiрi 4000 грн за те, щоб не притягувати останнього до вiдповiдальностi за порушення податкового законодавства, яке було виявлено пiд час перевiрки дiяльностi комп’ютерного клубу.

Мало хто знав, що хабарником виявився зять новообраного Народного депутата України від ВО Батьківщина Михайла Апостола Тисовський Ярослав Васильович.

Працівник податкової затриманий. Досудове розслідування здійснюється прокуратурою Теребовлянського району.

***

Інтернет-газета “Про все” дізналася з достовірних джерел, наближених до теребовлянської податкової, коли їхній працівник під’їхав до адмінприщення податкової, до нього раптово підійшов порушник Михневич , який родом з Микулинець, і вкинув до автомобіля конверт. Зять Михайла Апостола викинув відразу конверт на вулицю і почав крищати, що ти робиш, що це таке. Свідками скандалу були колеги податківця. У той момент зятя оточили  правоохоронці.  У Теребовлі кажуть, що саме міліціонери “кришують” цей бізнес.

До речі, про зятя нардепа доволі позитивно відгукуються колеги. Він не зазнайкуватий, добре навчався, є доволі людяним, жодного разу не мав інцидентів такого типу. Працівники податкової кажуть, що так можуть вчинити з будь ким. Зятя Апостола протримали чотири години на снігу на вулиці, забороняли рухатися. Колеги Апостола вважають це справжніми тортурами.

Казино ж під виглядом комп’ютерного клубу працює у Микулинцях  й далі.

Михайло Апостол розповів, що трапилось з його зятем

3 comments

  1. Андрій

    Оце чорним дописане це якийсь повний відшліфований матеріал зі сторони Апостола 100 пудово!

  2. податкова

    Яка різниця! Головне, що це Фактична, ПРАВДИВА, інформація.

  3. Петро

    “ПРО все” напишіть,що з того,що так гарно описували,як “брали” ще 20.04.2012 р Начальника обласної податкової міліції підполковника Ковтанюка за хабар 750 тис. І що йому за це?……Нічого.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.