111
– Десь на сесії Львівської обласної ради почула, що “археологами розкопано те-то”. Я сказала: “Пощо археологами копати? Вони що, лопат не мали?”. Бо “зроблено мною” замість “я зробив”.

Кілька тисяч слів з української мови було вилучено лише тому, що вони відмінні від російських. Дратувало радянську еліту, що в українській мові замість “галстук” є ще “краватка”, крім “чашки“, є ще “горнятко” і “філіжанка”, – коментує Народний депутат України від ВО Свобода Ірина Фаріон.


Нагадаємо, що Марія Чашка – депутат Тернопільської обласної ради від ВО Свобода, та заодне Начальник управління соцзахисту в Тернопільській міській раді. Чи не значить це, що для того, щоб залишитися в партії пані Марії доведеться змінювати своє російське прізвище?2 comments

 1. Всеволод

  Будемо ходити з голими задами, та розмовлятимемо правильно, На більше мізків у свободи не вистарчає. Чомусь комуняки відвойовують лікарні що хочуть зачинити і борги по зарплатах для працівників, а в нас тільки мова.

 2. Степан

  От перечитую деколи новини на цій жалюгідній (жовтій) газеті (ПроВсе – ПроБют) і розумію, що всі політичні публікації спрямовані проти ВО СВОБОДА і тепер вже УДАР (тут як не мер м. Тернополя нічого не робить то УДАР всім гроші винен то М. Головко поганий що захищає від нападу рейдерів на аграрія Тернопільщини т. д.) а за Фаріон то взагалі сміхота тож треба бути Машлянці таким клоуном щоб прирівняти прізвище Чашка до назви предмету (горнятко).
  Я бачу що всі тут погані окрім влади або партії регіАналів, ні слова про комуністів, ВО Батьківщина то взагалі святі!
  Як можна жити в м. Тернополі і називати обл. раду імпотною (яка бореться за справедливість що б добитися введення 14 чи 17 депутатів від ВО СВОБОДА в обл. раду ще з 2010 р. може тільки такий самий імпотент або упереджений!
  можете мій відгук і дальше забирати але повторюсь адміністрація Про Все рано чи пізно ще кров’ю регне!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.