Як нардеп Михайло Головко “наводив порядок” (відео)

Поділитися

Майже два тижні тернопільська інтернет-газета “ПРО ВСЕ” відпочивала. Затяжна зима, злодійкувата влада у Тернополі, області та Україні, нікчемна опозиція врешті-решт  посприяли передвеликоднім канікулам журналістам “ПРО ВСЕ”. Ну неможливо на все це було дивитися і слухати їх побрехеньки!

Місяць тому “ПРО ВСЕ” надали відеозапис з “гусятинського рейду” народного депутата України Михайла Головка. Ми писали як опозиційний депутат рятував від податківців кошти фінансового донора Партії Регіонів на Тернопільщині. Ми сім разів переписували сценарій жартівливого відео, але з різних причин творчому колективу “ПРО ВСЕ” не подобався кожний варіант і ми не оприлюднювали його. Врешті, після відпустки ми зібрались і переглянули відеозапис нікчемної поведінки політика-націоналіста, християнина Михайла Головка. І вирішили: тут нічого додавати. Мова, міміка і жестикуляція народного обранця говорять самі за себе. Перегляньте самі відвідини Михайлом Головко “громадської приймальної у селі Васильківці Гусятинського району”, де розташований офіс відомої аграрної компанії.

Цікаво, а що курив того дня Михайло Головко, щоб так поводитись?

Михайло Головко – розбушувався

***

Тернопільські податківці офіційно підтвердили, що фінансового донора Партії Регіонів на Тернопільщині захищає нардеп-свободівець

 

Анатолій Вихрущ – знову голова НРУ

У Скалі-Подільській гурт “Холодне Сонце” зняв кліп