111

Майже два тижні тернопільська інтернет-газета “ПРО ВСЕ” відпочивала. Затяжна зима, злодійкувата влада у Тернополі, області та Україні, нікчемна опозиція врешті-решт  посприяли передвеликоднім канікулам журналістам “ПРО ВСЕ”. Ну неможливо на все це було дивитися і слухати їх побрехеньки!

Місяць тому “ПРО ВСЕ” надали відеозапис з “гусятинського рейду” народного депутата України Михайла Головка. Ми писали як опозиційний депутат рятував від податківців кошти фінансового донора Партії Регіонів на Тернопільщині. Ми сім разів переписували сценарій жартівливого відео, але з різних причин творчому колективу “ПРО ВСЕ” не подобався кожний варіант і ми не оприлюднювали його. Врешті, після відпустки ми зібрались і переглянули відеозапис нікчемної поведінки політика-націоналіста, християнина Михайла Головка. І вирішили: тут нічого додавати. Мова, міміка і жестикуляція народного обранця говорять самі за себе. Перегляньте самі відвідини Михайлом Головко “громадської приймальної у селі Васильківці Гусятинського району”, де розташований офіс відомої аграрної компанії.

Цікаво, а що курив того дня Михайло Головко, щоб так поводитись?

Михайло Головко – розбушувався

***

Тернопільські податківці офіційно підтвердили, що фінансового донора Партії Регіонів на Тернопільщині захищає нардеп-свободівець

 11 comments

 1. читач

  Тепер Михасьо мусить пояснити, скільки виніс документів в еквіваленті $

 2. ОПА

  Куди дивиться прокуратура,,, забрати мандат!!!

 3. іван

  Кого вибирали – те й маєте. Задумайтесь

 4. МАРКО

  Вибрали ми не кого, а що – результати побачили !!! А якщо забрати мандат, то цілком нікого не залишиться, ті вибрані що Всі так себе ведуть скрізь і всюди, де тільки не є. Жаль, що править нами БЕЗДУР”Я !!!!!!!

 5. Коля

  Цей Головко настоящий Б*К а не народний депутат

 6. Валентін

  Головко п**ар кон**ний. Люди хто ж за нього голосував????? І цей Б*К вирішує долі людей????? Ч*о свободівське

 7. Степан

  Стаття і відео замовлене владою!
  а Бид*яки це ті коментатори (постери) нікчеми які прогинаєтесь перед владою і вас без вазеліну шпілять як останню падаль!)))
  дАнецкі взялися за аграрний бізнес на Тернопільщині посилають податкову і прокуратуру, рейдерують, продажні судді приймають рішення які потрібні РегіАНАЛАМ а ви сліпі олені звертаєте увагу тільки на відео за участю народного депутата Головка а не бачите самої істини проблеми!

  що можна сказати просто проплечені провокатори!

  думаю редакція газети Про все ще кров’ю регне!

  1. Віталій Мацюк

   Поясніть мені, чому депутат-опозиціонер захищав бізнес олігарха, який фінансував Партію регіонів на виборах? Чому християнин-націоналіст поводився з простими правоохоронцями, чиїмись синами, чоловіками, як з бидлом… Стаття не замовлена ніким. відео прислали нам. головко,напевно, не бачив, засліплений майбутніми грішми, що його знімають на відео…

  2. ОПА

   Степан, ти йолуп, іди лікуйся!!!
   Завтра Головко буде захищати Фірташа, і ти скажеш що він святий!!!

 8. ukrainka

  Степан ти молодець!Всі прокуплені йолупи.шкода такх продажних ЛОХІВ.яких купили данєцка банда.Хай хоч одн йолуп скаже звідки бачив на цім відео гроші?Чи ви сліпі.чи такі дурні .піддаватися.продавтися бандюгам?Отямся.НАРОДЕ!!!А такх проажних цимбалюків “НА ПАЛЮ” разом з регонами.ГАНЬБА ! А Головко “СУПЕР!” МОЛОДЕЦЬ!!!!Таких нам ПО_БІЛЬШЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.