111

 Вчора у Тернопільському прес-клубі відбувся круглий стіл на тему «Правомірність знищення зелених зон у Тернополі (на прикладі вул. Орлика та парків міста)». Чиновники Тернопільської міської ради, у пресутності преси, поводились як якісь татаро-монголи, а не мешканці нашого файного міста. Слухаючи їх, склалось враження, що чиновники найняті для знищення парків, зелених зон і т.п. у Тернополі. Щоб їм не казала громадськість, журналісти, які навіть сміялися з їх безглуздих відповідей, чинуші, посилаються на чинне законодавство, яке дозволяє нищити наше славне місто і погіршувати життя мешканців, прикриваються ним, як фіговим листочком. Горе-найманці Тернопільської міської ради, які соромились навіть підняти очі на фото і телекамери, дозволяють всупереч волі людей, вирізати сквери, будувати ледь не під самим носом будинки і всьому знаходять пояснення. Ну а винні – у столиці, які прийняли такі закони. Але мовчить братія, що поки таке триватиме,  вони набиватимуть собі гаманці на біді і сльозах людей. А хто ж ними керує? Може хан Батий? Чи обраний нами нібито патріот-свободівець Сергій Надал?

Невже так і не знайдемо на під**асів управи?

Вибачте, шановні читачі, за емоцію. Накипіло. Доба минула, а не відлягло від серця.  Детальніше можна послухати громадськість і чиновників на відео.


Під час заходу обговорювали такі питання:

* чому у Тернополі меншає зелених зон;

* як забудовується місто;

* чи прозорою є процедура виділення земельних ділянок;

* чому Генплан міста не є публічним;

* чи відповідає Генплан принципам збереження довкілля;

* проблема забудов паркових та інших зелених зон Тернополя та інші.

Гості прес-клубу:

Василь Бесага – начальник управління містобудування, архітектури та кадастру міської ради.

Віктор Кібляр – начальник відділу земельних ресурсів міської ради.

Микола Лесів – начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології міської ради.

Юрій Рослий – перший заступник начальника Держекоінспекції — перший заступник

Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного

середовища Тернопільської області.

Андрій Любецький – активіст, громадський діяч.

Василь Будзик – архітектор, член Спілки архітекторів України, колишній начальник

управління містобудування, архітектури і кадастру.

Валерій Лазарюк – член громадської ради з питань екології та ЖКГ міської ради.

Едуард Міляновський – представник мешканців вулиці Орлика.

Засідання відбулося 3 квітня 2013 року о 13 годині 00 хв. у приміщенні Тернопільського прес-клубу, що на бульварі Шевченка, 23 (вхід з двору вул. О. Кульчицької).4 comments

 1. Це - я

  Знайдемо на під**асів управу!
  Вірніше, уже знайшли. Стежте за подіями у інформаційному просторі.
  Головне прохання – не будьмо байдужими і пасивними.

 2. це також я

  Якщо посадити один саджанець, то буде більше на одне дерево. Якщо посадити одного лісоруба, рубаючого незаконно, то буде більше на сотню дерев. А якщо посадити одного чиновника, що дозволяє рубати дерева незаконно – буде більше на тисячі дерев. Садіть правильно!

 3. Ірина

  Шановні читачі, такі речі відбуваються у всіх сферах нашого життя куди тільки не глянеш і не тільки по тернопільських парках. цілком підтримую дописувача “це також я”. мені від моєї тітки стовідсотково і достовірно відомо, як на даний час добродій Тарашевський – почав процес тиску на аптекоуправління з метою створення “Корпорації” (можна читати як “ПРИХВАТИЗАЦІЮ”, за допомогою різних важелів впливу – і як наслідок хоче усунути керівника який удойстоєний ряду НАГОРОД – “не міського чи обласного значення” в частині розвитку галузі ФАРМАЦІЇ України) а поставити людину, яка являється також керівником аптеки – і при чому довів аптеку під своїм керівництвом до практичного банкурутства (близько – 200 тисяч боргу). Але цілком зрозуміло, що такий керівник – який управління вивів в лідери галузі Області та 40 місце в Україні, НЕ ПОТРІБНИЙ, поскільки не піде на злочинні наміри – розвалу управління та прихватизаціїї. Ось таких ми людей годуємо – сплачуючи податки, а з наших податків їм же виплачують заробітні плати.

 4. Ірина

  І ще одне важливе запитання, де ж журналісти з даного приводу? Чи вони пропрлачені і вимушені мовчати? Де обласні депутати і народні ОБРАНЦІ щодо даної ситуації? Не даймо здійснити ЧЕРГОВУ “Прихватизацію”!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.