111

Відбулося позачергове засідання Федерації біатлону Тернопільської області. На зустрічі були розглянуті питання про підсумки зимового спортивного сезону та перспективи розвитку біатлону на Тернопільщині.
«На сьогоднішній день наше першочергове завдання – створити необхідні умови для підготовки та участі тернопільських біатлоністів у чемпіонатах світу, Європи, інших офіційних відбіркових та міжнародних всеукраїнських змаганнях», – наголосив президент обласної організації Федерації біатлону України Олексій Кайда.
«На даний час розглядається можливість включення біатлонної бази у Підгородньому до переліку баз, які будуть задіяні для підготовки олімпійців 2014-2022 років. Та через дії деяких чиновників, які «розбазарюють» землю на право і на ліво, база опинилася під загрозою. Керівництво держави ініціює проведення зимових Олімпійських ігор в Україні, а Тернопільська ОДА взагалі вважає незаконною тренувальну базу», – зазначив президент обласної організації. Олексій Кайда додав, що у зв’язку з неспроможністю місцевого керівництва розібратися із ситуацією, він звернувся до Кабінету міністрів України щодо необхідності збереження територіальних стандартів біатлонної бази, на якій з часом планували проведення міжнародних змагань.
Тренери збірної області з біатлону Ігор Починок та Олег Бунт також підкреслили, що підготовка до зимового спортивного сезону вимагала багато зусиль. Вони зазначили: «Біатлон є складно-технічним видом спорту і вимагає наявності: і лиж з кріпленням, і взуття, і палиць, і екіпірування, і зброї, і набоїв. Але завдяки спільним зусиллям президента обласної федерації, тренерського складу та організаторів вдалося забезпечити якісну підготовку спортсменів. Невипадково наші біатлоністи показали такі високі результати. Дев’ять спортсменів з Тернопільщини стали призерами чемпіонатів світу та Європи».Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.