Свобода блокує прийняття бюджету Тернопільської області, бо хоче працевлаштувати своїх людей. Стрілки переводять на Хоптяна

Поділитися
В.о. Голови Тернопільської обласної ради Сергій Тарашевський не скликатиме бюджетну сесію до тих пір, поки ВО «Свобода» і Партія регіонів не сядуть за стіл переговорів і не дозволять свої протиріччя. Про це він заявив сьогодні під час прес-конференції. «Моя позиція: зібратися на сесію, прийняти бюджет і ввести нових депутатів. Очікую політичної волі ВО «Свобода» на проведення сесії і їх письмового звернення про проведення сесії. Тому що цю пісню «Я просила, я просила …» ми вже її проходили. Я не хочу, щоб ми в черговий раз даремно збиралися. Нехай сядуть «Свобода» і Партія регіонів, домовляться між собою, і тільки тоді скликаємо сесію », – сказав С.Тарашевский.
 У той же час присутній на прес-конференції голова обласноїорганізації ВО «Свобода», депутат облради Володимир Стаюразапевнив, що представники його фракції в облраді готові прийтина сесію у повному складі «вдень або вночі», як тільки будутьвведені нові депутати облради.
«Для нас важливий бюджет, але відновлення законності натериторії області для нас важливіше будь-яких засобів. Мирозуміємо, що через відсутність бюджету виникають численніпроблеми. Але цього не розуміє керівництво обладміністрації.Голова ОДА Валентин Хоптян гарантував, що члени Партіїрегіонів будуть приходити на засідання ТВК. Однак цього несталося. А якщо чоловік не може стримати своє слово, топовинен піти », – вважає В.Стаюра.
Нагадаємо, що у зв`язку з блокуванням роботиТернопільської обласної ради депутатами від ВО«Свобода», бюджет області й досі не прийнято.
Окрім цього, представники ВО «Свобода» заявляють проте, що хтось навмисне блокує роботу ТВК, щоб невводити депутатів від ВО «Свобода».
Як коментує ситуацію юрист Олег Вельчинський: «Требачітко розмежовувати питання політичні та економіко-правові.
Щодо правових, то для того щоб ТВК правомірно іповноцінно відновила свою роботу необхідні кошти. Аджезаборгованість по Тернопільській ТВК на сьогоднішнійдень складає близько 130 тисяч гривень.
Це кошти на оренду приміщення, послуги Укртелекому,канцелярські витрати, послуги Держархіву. Ці коштиповинні виділяти з обласного бюджету, для цьогопотрібно щоб депутатський склад прийшов на сесію,проголосував бюджет області, далі вирішив питанняфінансування ТВК, і аж тоді ТВК зможе проплатитиіснуючі (130 тисяч гривень) заборгованості, тазабезпечити власне функціонування. Навіть, шановні,питання передачі документації необхідної для діяльностіТВК, котра перебуває в обласному Держархіві потребуєкоштів. Тому я раджу депутатам від ВО «Свобода»спочатку добре вивчити усі правові аспекти діяльності тавести себе в межах чинного законодавства».
Як повідомлялося, представники ВО «Свобода» вТернопільській обласній раді з грудня 2012 блокуютьсесійні засідання, на яких повинні були прийняти бюджетобласті на 2013 рік, оскільки впродовж двох роківчленами ТВК не було введено 19 депутатів замість тих, якістали депутатами інших місцевих рад після виборів 2010року.

Прокуратурою виявлено факт безпідставного одержання службовими особами держустанови майже півмільйона гривень з Державного бюджету

Записав на флешку порно фільм для друга— заплатив штраф 2000 грн.