Вистава від тернопільської прокуратури за мотивами побрехеньок міської ради

Поділитися

Комікс від тернопільської інтернет-газети “ПРО ВСЕ” як бонус тернополянам за таку нахабно-злодійкувату міську раду і ніяку прокуратуру (оновлюється постійно)

Такої примітивної вистави у Тернополі ще не було: 29 квітня  о 15 год. в приміщенні актового залу прокуратури міста Тернополя (бульвар Т.Шевченка, 7) відбувся круглий стіл щодо окремих проблемних питань забудови міста Тернополя. Запросили на засідання представників гаражного кооперативу “Аляска авто”, заступника міського голови Камінського, чиновників дрібнішого рангу, депутатів міської ради та пресу. Перший заступник обласного прокурора Сергій Банах намагався виглядати об’єктивним. Але чомусь поруч із своїми заступниками посадив Володимира Камінського, який під кінець зустрічі аж “гавкав” на людей. Незадоволених тернополян прокурор стримував. Було помітне упереджене ставлення до людей з першої хвилини. Склалось враження, що ця зустріч – “для галочки” прокурорам, щоб легше “освоїти” земельне питання. Більше коментувати не має сенсу – можна переглянути відеозапис зустрічі. Єдине – сьогодні прокуратура повинна дати свій вердикт. Члени гаражного кооперативу мають великі сумніви, що правоохоронці стануть на їхній бік і захистять правду. Під завісу зустрічі (див. кінцівку другого відеозапису з 7 хвилини 40 секунди) заступниця міського прокурора повідомила про інші резонансні будови: на вулиці Липовій (на території дитячого садочка “Берізка” міліціянти нібито по закону будують дім, на вулиці Пилипа Орлика прокурори виявили порушення закону з боку релігійної громади, яка веде скандальну будову. Прокуратура пропонуватитиме мерії скасувати незаконне рішення.

Інтернет-газета "ПРО ВСЕ" пропонує "свою версію" засідання - комікс, який не має нічого спільного з реальним життям. Усі персонажі - видумані, будь-яке співпадіння - випадкове

Макдональдс на майдані Перемоги мерія почала теж не правильно пропихати – прокурори побачили порушення закону, подали позовну заяву до суду. На вулиці Князя Острозького скандальна будова ведеться без порушень чинного законодавства. Мало того, підприємець Бесага, який веде будову, звернувся до суду на окремих тернополян, які чинять перешкоди у будівництві.


Що робитимитуть велосипедисти цієї весни у Тернополі?

Піарники Хоптяна почали “відмазувати” губернатора Тернопільщини “мертвими душами”