111

Сьогодні у Тернополі товариство Червоного Хреста відзначає 95 річницю. Знакова організація. Поважна дата. Підтримають  і привітають їх сьогодні у Українському домі “Перемога” високопосадовці різного рангу.

На підтримку цієї організації тернополяни збирають кошти різним чином: хтось як волонтер допомагає, хтось дає 5 гривень із зарплати, держустанови виділяють із бюджету.

Проте, дивує, що після урочистостей в Українському домі, керівництво Червоного хреста у Тернополі, керівники міста і області поїдуть у клуб “Максим” горілку пити.

Хіба для п’янки високопосадовцям збирали кошти тернополяни?

Переконатися у цьому може кожен “волонтер”, який завітає у клуб “Максим”, що в Тернопільському замку.

Офіційна частина – в Українському домі – розпочалася о 12 годині, а після того перейде у “неформальне русло”.2 comments

  1. Тетяна

    Хочу звернутися до автора цієї статті, вам потрібно іти в політику,бо таке “….” усе там!
    У “Максим”-і відбувалося святкування 90 річчя, тобто це було 5-років тому назад, і про ніяку горілку мови не йшло. Перевіряйте дані, які ви публікуєте.

  2. Олександра Бригадир

    Цю замітку могла написати тільки душевно хвора людина. Відколи існує Червоний Хрест, ще ніхто собі не дозволяв з такою брехнею використовувати його символіку. Так, святкування відбулося і влада нас уважила, а після урочистої частини всі працівники пішли на обід у столову Технічного університету, де за власні кошти пообідали і розїхались по районах. Це дуже легко перевірити, якщо це комусь цікаво. Ми 100 осібний колектив вимагаємо негайного публічного вибачення до 10.00 11.05.2013р. в противному випадку – зустрінемось у суді. Дуже прикро, що ви ” пане ” Віталію так мало знаєте про діяльність нашої організації і чи ви особисто коли-небудь вносили благодійний внесок у Червоний Хрест? Напевно ви ніколи не мали у житті проблем, від яких ніхто не застрахований. Прикро, що у Великодний тиждень ви займаєтесь такою брудною справою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.