111

16 травня міське управління юстиції зареєструвало Тернопільську міську організацію Радикальної партії Олега Ляшка. На партійній конференції делегатами одноголосно було прийнято рішення про обрання її головою відомого журналіста та громадського діяча Святослава Півторака.

– Пане Святославе,чому саме радикальна партія і які завдання ставите перед собою?

– Радикальна партія Олега Ляшка є молодою політичною силою на арені сучасних політичних партій. Але слід зазначити,що УРП була першою українською політичною партією європейського взірця— з суцільною програмою, масовою організацією і реєстрованим членством.Заснована з ініціативи Івана Франка, Михайла Павлика, В’ячеслава Будзиновського у Львові ще в 1890 році.

– Повертаючись до сьогодення варто наголосити,що завдяки надзвичайній активності та наполегливості її лідера,який ніколи не боїться говорити правду в очі своїм опонентам та ворогам українського народу, вдалось добитись прийняття ряд законів,які мають полегшити і так надто важке життя простого українця. Після понад трьохгодинної з ним розмови про політичну ситуацію в Тернопільській області, і нашого спільного бачення щодо подолання суспільно-політичної кризи, в яку загнала Україну партія регіонів,у мене не було жодних сумнівів,що ми повинні йти пліч-о-пліч. Зараз мною зареєстровано міську організацію,в подальших планах розбудова партії в Тернопільській області та областей Західної України .

– Назвіть останні приклади чим Олег Ляшко корисний у Верховній Раді?

– Останнім прикладом є прийняття закону Ляшка-Куровського про мораторій на закриття медичних закладів. За останній час в країні були закриті сотні лікарень. У людей забирали гарантоване Конституцією право на медичне забезпечення. Чимало людей померло через те, що їм своєчасно не була надана медична допомога, оскільки найближчий до них лікувальний заклад було закрито. Але головне – є результат. За законопроект проголосувало 290 народних депутатів. Також цими днями Регіонали відмовилися підтримати парламентські слухання на тему наслідків їхньої грабіжницькоі пенсійної реформи, яка обдирає стареньких до нитки і змушує працювати до смерті. З цього приводу Ляшко виступив у парламенті і запропонував тим псевдозахисникам пенсіонерів-комуністам, які насправді прислужуються владі, відмовитися від своїх захмарних пенсій у 20-30 тисяч гривень, що дозволить підвищити пенсії тисячам простих роботяг у кілька разів. Він пообіцяв щодо кінця боротиметься за скасування ганебної пенсійноїреформи. В свою чергу ним також зареєстрований законопроект про заборону комуністичної партії.

– А чим Вам завинили комуністи?

– Ці безсовісні комуняки знущаються з українців, глумляться над нашою мовою, відмовляються встати під час хвилини мовчання в пам’ять жертв голодоморів, ненавидять нашу історію і зневажають українську ідентичність. Вони голосують у підвалах за антинародні законопроекти разом зі своїми друзями з Партії регіонів, лобіюють чиїсь інтереси і набивають собі кишені грошима за рахунок платників податків. В своєму передвиборчому гаслі: «Повернемо країну народу», комуністи зухвало помиляються. Бо вони – ніхто, щоб повертати те, що їм не належить. Вони – ніхто, щоб вирішувати долю європейської держави.

– Як ви оцінюєте теперішню політичну ситуацію в Тернополі та області?

– Обласна рада не збирається на сесію, і не приймає бюджет краю уже понад півроку. Хто від цього потерпає? Простий вчитель,лікар,селянин. А теперішній імпотентний депутатський корпус влаштував для мешканців області «атракціон на виживання». Тому ми виступаємо за НЕГАЙНИЙ РОЗПУСК ОБЛАСНОЇ РАДИ!

– Тернопільська ОДА,як і уряд Азарова,вже давно віддалені від громади. Економіка краю в повному занепаді, гуманітарна сфера доведена »до ручки», а нам звітують,що все прекрасно.

– Щодо міської ради, то її роботу можна охарактеризувати одним словом «ДЕРИБАН» і поступове зникнення малого та середнього бізнесу. Всі фінансові активи акумулюються навколо однієї-двох бізнес-груп. Наліво і направо роздається наша земля. Це потрібно негайно зупиняти, як це зробив на нещодавній сесії Київради Олег Ляшко апелюючи до прокурора. Ми будемо дослухатись і старатимемось допомогти кожному жителеві краю.

– Наскільки чисельною є партія на теренах Тернопільщини і де знаходиться ваш офіс?

– Активну розбудову партії ми розпочали нещодавно.В найближчих планах є відкриття офісу в обласному центрі. А зараз наші офіси на розбитих дорогах, сміттєзвалищах, на городах серед селян. Тому я звертаюся до небайдужих мешканців Тернополя та області, якщо ми хочемо радикальних змін щодо покращення добробуту своїх родин, радикальних змін в сфері чиновницького свавілля, долучайтесь до команди Олега Ляшка. Детальнішу інформацію можна отримати через спілкування зі мною на сторінці facebook, а також письмово звертайтесь на мою електронну адресу pivtoraks@ukr.net. Разом-ми будемо сильніші!6 comments

 1. Олена-Сергій-Олег

  А де О. Мартинюк? Як таку падаль як півторарила, вообще кудись брати??? Я у шоці. Певно Ляшка не проінформували… Бідненький Ляшко, такий позор і невдача на страті. То певно татко знов за синця , поки не сів, десь пороги оббивав… Нічого ми допоможемо прозріти! ))))))))))))))))))))))

 2. Куля

  ну це або ненадовго, як всі посади в житті цього рила,або на партії ляшка в Тернополі можна ставити хрест. по цьому тіпа журналісту який 2 речення до купи погано складає і такому самому тіпа громадському діячу по самому давно вила плачуть і доплачуться. мене завжди дивувала недалекоглядність київських політиків по добору кадрів на місцях – а потім дивуються що нульовий рейтинг і таке інше. а ще згадалося прислів”я про лайно яке не тоне – ну нічого, камінчик з часом знайдеться. А Ляшка ми детально поінформуємо ху із ху в письмовому вигляді

 3. Богдан

  Яке їхало – таке й здибало. Куди дивиться старший Півторак, невже йому -козацькому отаману пасує подібна поведінка рідненького сина. Кого він виховав? Сором та й годі.

 4. Олег

  Я і моя сім’я голосували за пана Ляшка на виборах. Після його обєднання з Півтораком ми категорично відмовляємося голосувати за радикальну партію на виборах!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.