111

"Авось проконає", Патріку?

Про те, що вся господарка Тернопільщини, яка дотується на відкатах, знають навіть студенти-фінансисти, які ще на практиці вивчають систему: кому, за що і скільки треба дати, щоб отримати робоче місце, виграти тендер і т.п. Вчора “відкрив Америку” на колегії губернатор Тернопільщини Валентин Хоптян. Підприємці, які співпрацюють з владою, кажуть неофіційно, що краще з теперішнім губернатором не зв’язуватись: він у своїх “обіймах допомоги” вичавлює до останньої копійки. Тому підприємці шукають “обхідні дороги”.

Тому не дивно, що коли малоосвічений Валентин Хоптян дізнався, що його “пускають мимо каси” – дуже розгнівався. А оскільки дізнався це напередодні колегії, то й вилив свій гнів при всіх. Аби знали, що він знає ))

Зрозуміло й студентам-заочникам, що  до початку будівництва будь-яких доріг на Тернопільщині чи в Україні, будівельники включають «в долю»”потрібних” чиновників.

-По Автомобільних дорогах України в мене назбиралося дуже багато питань останнім часом, –заявив пафосно Валентин Хоптян. – І до заступників голови державної адміністрації. І до деяких начальників. Я зустрічався з будівельниками-дорожниками. Я говорю, що тре позичити 400 тисяч на футбольну команду, а Фірташ потім віддасть». А вони говорять: «А чого ви, Валентине Антоновичу, маєте позичати? Вон у вас «зами» працюють «по-чорному»! Кожен задає питання: А там де я? А моя «доля» там яка?». Я думаю чого вони не хотять, щоб я з ними зустрічався? Бо кожен каже: «А де там я в цій дорозі?». Сам він нічого не вирішує. Не вирішує ні перший заступник. Ні заступники, які туди вмішуються. Та й Гнатів нічого не вирішує, тільки констатує факти. Але кожен задає питання будівельникам, які будують дороги. То я вам дам «долю»! Буде вам всім «доля»! Президент каже борьбу з тим всім вести, а вони «долю» питають!», пише vchortkovi.in

Після цієї претензійної промови Хоптян звернувся до свого першого заступника Миколи Головача: «Так що, Миколо Йосифовичу, працюйте, або я поставлю питання про подальше ваше перебування на посаді!».

Головач намагався навіть щось відповісти: «Будь ласка! А відносно «долі», в мене бесіда буде…». На цій фразі голова ОДА перервав свого заступника і сказав, що слова йому не давав.5 comments

 1. ПРАВДА

  ГОЛОВАЧА ГНАТИ КОРУПЦІОНЕРА!
  ВАЛЕНТИНУ АНТОНОВИЧУ ВАМ ЗА ТАКІ ДІЇ ПОВАГА!

 2. 1

  Валентин Антонович-Ви зможите навести порядок на Тернопілі!
  МИ ВАС ПІДТРИМУЄМО!!!
  Маємо надію якщо не переборите то хоча б зламаєте корупційні схеми!

 3. Феміда

  Валентин Антонович раз впіймали на гарячому доведіть справу до кінця!
  Ато вони вже зажеріли там за всіх губернаторів втримуються…

 4. Це правда

  Але це ж все правда! Вони так привикли брати за ніщо…!

 5. Тернополянин

  Валентине Антоновичу, зверніть увагу на корупціонера ГОЧА!!! Він Вашим іменем прикривається і тільки Вам гірше робить, а гроші собі збиває з кого треба. Гнати їх!!!!! Найдіть нових чесних людей які Вам допоможуть!!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.