111

Колишній нардеп-опозиціонер Віктор Уколов написав у своєму акаунті на Фейсбуці дуже добрі слова. Вони стосуються й Тернопільщини і наших нардепів. Згадав у своєму дописі й уродженця Золотників Теребовлянського району, колишнього керівника КРУ Миколу Сивульського.

“Днями бачив друзів, які розповідали, як швидко згорів від хвороби їхній товариш. Ще вчора був у них на гостинах, а за кілька днів жахливий діагноз, ніби вердикт постановив, що житиме місяць-два. Протягнув півроку… Знаєте, у фракції БЮТ за 5 років від раку померло двоє наших колег. Причому з найкращих: Сивульський і Полохало.
Я до того, що людина до останнього не відає, що її чекає. Тому давайте радіти тому, що є. Настав день – треба хвалити Бога, що він настав для нас і ми ще живемо. Прийшов вечір – дякуймо Богові за те, що він дав побачити його. Інакше можна не встигнути дати часу для радості і життя.
Ми всі товчемось, як Марко в пеклі, гриземо одне одного щодо політики, сваримось з рідними, матюкаємо владу. А мене оце знову розбудив жаб’ячий концерт, який я слухаю кожен рік під хатою навесні. Друзі, ми ще живемо і прийшов новий день – слава Богу :-)”,- пише пан Уколов.

Довідка

Микола Сивульський помер 29 грудня 2009 року. Саме в той рік, коли на Тернопільщині “гуляв” свинячий грип.

Мико́ла Іва́нович Сиву́льський (12 квітня 1952, село Золотники, Теребовлянський район, Тернопільська область — 29 грудня 2009, місто Київ) — український політик. Народний депутат України 5-го та 6-го скликань. Голова Головного контрольно-ревізійного управління України (з 5 березня до 27 вересня 2005 та знову з 19 грудня 2007 до 29 грудня 2009). Доктор економічних наук (з 1990), професор. Академік Академії інженерних наук України. Член партії ВО «Батьківщина», керівник департаменту виконавчого секретаріату Політради, пише Вікіпедія.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.