111

Колишній нардеп-опозиціонер Віктор Уколов написав у своєму акаунті на Фейсбуці дуже добрі слова. Вони стосуються й Тернопільщини і наших нардепів. Згадав у своєму дописі й уродженця Золотників Теребовлянського району, колишнього керівника КРУ Миколу Сивульського.

“Днями бачив друзів, які розповідали, як швидко згорів від хвороби їхній товариш. Ще вчора був у них на гостинах, а за кілька днів жахливий діагноз, ніби вердикт постановив, що житиме місяць-два. Протягнув півроку… Знаєте, у фракції БЮТ за 5 років від раку померло двоє наших колег. Причому з найкращих: Сивульський і Полохало.
Я до того, що людина до останнього не відає, що її чекає. Тому давайте радіти тому, що є. Настав день – треба хвалити Бога, що він настав для нас і ми ще живемо. Прийшов вечір – дякуймо Богові за те, що він дав побачити його. Інакше можна не встигнути дати часу для радості і життя.
Ми всі товчемось, як Марко в пеклі, гриземо одне одного щодо політики, сваримось з рідними, матюкаємо владу. А мене оце знову розбудив жаб’ячий концерт, який я слухаю кожен рік під хатою навесні. Друзі, ми ще живемо і прийшов новий день – слава Богу :-)”,- пише пан Уколов.

Довідка

Микола Сивульський помер 29 грудня 2009 року. Саме в той рік, коли на Тернопільщині “гуляв” свинячий грип.

Мико́ла Іва́нович Сиву́льський (12 квітня 1952, село Золотники, Теребовлянський район, Тернопільська область — 29 грудня 2009, місто Київ) — український політик. Народний депутат України 5-го та 6-го скликань. Голова Головного контрольно-ревізійного управління України (з 5 березня до 27 вересня 2005 та знову з 19 грудня 2007 до 29 грудня 2009). Доктор економічних наук (з 1990), професор. Академік Академії інженерних наук України. Член партії ВО «Батьківщина», керівник департаменту виконавчого секретаріату Політради, пише Вікіпедія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.