111

Шановний Сергію Віталійовичу!

В 2010р. громада міста Тернополя вклала Вам в руки долю нашого міста. Ви стали мером та привели з собою 31 депутата. Тобто Ви і Ваша команда маєте абсолютну владу в Тернополі.

Більше того. На Київському рівні підписана угода про спільні дії між опозиційними силами, яка не дозволяє останнім вносити здорову критику по вашій роботі , як господарника. Фактично цією угодою опозиції зв’язані руки в Тернополі. І Вас не можна критикувати ні за: вирубку парків, ні за „якісне прибирання снігу зимою”, ні за „ідеальний стан доріг”.

Створено об’єднання за інтересами, коли міська рада рішення по землі приймає, а сини та дочки служителів „фіміди” цю землю освоюють. Повністю унеможливлено будь-який спротив діям , що намагаються чинити рядові громадяни Тернополя по захисту своїх прав. Діє принцип: „якщо людину не можна купити, – її можна засудити…”

Цей лист не просто декілька рядків, які можна назвати „писаниною”.

Шановний Сергій Віталійович! Я пропоную Вам перестати бути „податківцем” та врешті решт стати господарем нашого файного колись міста…

І для початку , зробіть добру справу. Найбільша корупційна схема – це передача землі, без процедури аукціону.

Суть, якщо Ви не знаєте: потенційний власник знаходить собі земельну ділянку. Іде в міську раду. Сплачує „відповідні” видатки. Після цього на сесію міської ради виноситься рішення про передачу цієї землі комунальному підприємству „Тернопільбудінвестзамовник”. Яке в свою чергу генеральним підрядником визначає „потенційного власника”. Таким чином землі роздаються, бюджет пустий, вчителі на мінімальній зарплаті, а про дороги і говорити нічого…

Шановний Сергій Віталійович! Зробіть добру справу для Тернополя. Закрийте це комунальне підприємство та знайдіть в собі мужність продавати землю лише на аукціоні!!!

Відповідь на моє звернення зобов’язуюсь отримати особисто, в відділі звернень Тернопільської міської ради . Про час отримання прошу повідомити за номером телефону : 0679963258

Голова Тернопільської обласної громадської організації «Тернопільські підсумки» Білан Т.Б.1 comment

  1. я

    Наївні! цей хамлюга побудував в Тернополі такі корупційні схеми, про які його попередники навіть не уявляли! тотальна корупція в міській раді – це позор! з цього листа просто посміються і дадуть якусь формальну відписку… а на наступних виборах, знову помахає прапорами, пройде з факелами, розкаже який бандюга яник і основний електорат – пенсіонери знову оберуть мером! ГАНЬБА!!!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.