111

Коли ці дурниці з піаром від Тернопільської міської ради закінчаться?! Чимало приїжджих гостей-знайомих, які вперше бувають у нашому місті, шоковані від різниці з відео і фотопродукції про Тернопіль і РЕАЛЬНІСТЮ. Коли вже мерія хоч організує належне прибирання в місті???

В четвер, 20 червня, о 13:00 год в сесійній залі ТМР відбудеться прес-конференція по проведенню конкурсу на кращий промо-ролик про місто Тернопіль.

Організаторами конкурсу виступають Фонд розвитку міста Тернополя ім. Володимира Лучаковського,Тернопільська міська рада та Тернопільська молодіжна міська рада.

На прес-конференції будуть оголошені правила, призовий фонд, терміни та умови участі в конкурсі відео роликів «ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ». Буде представлено склад Журі конкурсу та Оргкомітет.

В Прес-конференції приймуть участь :
• Надал Сергій Віталійович
• Смик Олександр Іванович
• Бурий Володимир Васильович
• Гірчак Ігор Ярославович
• Дейнека Юрій Петрович
• Шимків Любомир Петрович

4 comments

 1. Ал

  1. Не приймають, а беруть участь (журналістові слід про це знати).
  2. Биківський вислів “шокований”. Шок передбачає втрату свідомості.
  3. Биківський вислів “файно” переходить офіційне спілкування, що є підтвердженням того, що Тернопіль є містом биків і бичок.

  1. холєра ясна!

   Ти шо не видиш, шо “шокований” в лапках написано? вкупи собі льорнети, козел!

  2. теж мені...

   За таким рахунком цілу країну можна віднести до цієї категорії. Що вже казати про її управлінців. Ти зі мною згоден, Ал..коголік? )))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.