На що лишень не витрачають кошти чиновники Тернопільської міської ради. За каденцію Сергію Надала що жодного разу навіть не зробили жодної спроби порадитись з громадою міста. Днями на сайті міської ради оприлюднили інформацію як тернополяни контролюватимуть рух громадського транспорту. Складається враження, що Сергій Надал із своєю командою останні мізки пропили. Замість того, щоб покращити комфортність проїзду у маршрутках (про кондиціонери вже й не згадуємо, говоримо про відремонтовані стільці, елементарну чистоту), мер з чиновниками зиркатимуть на спеціальний сайт, щоб проконтролювати – обкрадає їх водій чи ні. Нововведення, що запроваджує мерія, цікаве на кілька разів юним тернополянам, що перевірять її дієвість. І все. А 50 тисяч “освоїли”. До речі, щоб зробити сайт достатньо 2500-3000 гривень. Мерія ж на реконструкцію витратила недавно 10 тисяч гривень. Кому списали гроші в кишеню, здогадайтеся?

А тепер офіціоз:

програму для моніторингу руху встановлять незабаром у громадському транспорті Тернополя. На її придбання і встановлення рішенням виконкому КП «Тернопільміськелетротранс» перерахували 49 тисяч 800 гривень.

Програма матиме загальний доступ до інформації – ознайомитися з роботою громадського транспорту в місті зможе кожен бажаючий. Для цього потрібно буде зайти на спеціальну веб-сторінку в інтернеті. Тут можна буде подивитися маршрутну мережу загалом, а вибравши окремий маршрут – як працює громадський транспорт зокрема на ньому.

1 comment

  1. воно то так

    техніка не стоїть на місці. все удосконалюється – і робота транспорту в тому числі. а за все треба платити. і нічого дивного в цьому нема

Напишіть відгук