111

Повітряні кулі і "лахматі шаріки"

З одного боку у Тернополі націоналістична влада, з іншого – такого грабунку казни ще не знало місто за жодної влади за 22 роки Незалежності. І хоч при владі свої хлопці, які повинні знати кожен куток, проте, таких ледарів і препаскудних організаторів місто ще не бачило, бо головним комунальником призначили…  хлопця з Луцька, якого поперли з тамтешньої мерії за махінації.


Тернопіль проголосили студентською столицею, але місцевим випускникам “світить” лише бурса, тому що пріоритет – іноземні студенти.

У суботу, на День Незалежності, мер Сергій Надал підписує розпорядження про подачу гарячої води цілий день, але в суботу у Тернополі завжди є тепла вода! Разом з тим, сьогодні, працівники мерії нібито офіційно вихідні, але насправді змушені прийти на роботу, щоб “взяти участь” та проконтролювати “святкування”.

Незважаючи на велике релігійне свято сьогодні – Успіння пресвятої Богородиці, тернополяни пішли на роботу. Разом з тим, мешканці міста були “дуже вдячні” комунальним садочкам, які підпорядковані націоналістичній міській раді, яка зробила вихідний в садках і батьки мізкували куди прилаштувати своє дитятко на День міста…

Вчора на Театральному майдані запустили в небо повітряні чотири повітряні кулі. Все місто милувалось красою куль і остерігалось  мохнатих “шаріків” на землі. Розвелось їх останнім часом у місті чимало. Ринком пройти не можливо, не говорячи вже про Театральний майдан, де “зубасті телята” облюбували територію якраз навпроти управління житлово-комунального господарства. Але влада помічає лише “шаріки в небі”


2 comments

  1. Юрій

    Ніколи про це не задумувався. Щойно прочитав на роботі своїм колегам. Всі спокійно відреагували – правда написана. Людмила Павлівна має за годину втікати додому, бо дід їде в рейс і нікому з внуком сидіти… Після обіду невістка прибіжить з роботи… Посидів я і вирішив написати коментар, бо то крєндець, яка в нас влада… Дякую за правду. Завжди Вас читаю

  2. Ольга

    Хліба і видовищ. Все. Давнє римське правило діє і досі. Мені дуже шкода, що Свободу використала місцева сволота, яка до націоналізму має такий же стосунок, як я до космодрому Байконур.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.