Враховуючи високі температурні показники командуванням 11-ї окремої гвардійської артилерійської бригади 13-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України вживаються належні заходи щодо попередження і недопущення виникнення причин надзвичайної ситуації на складах військової частини, де зберігаються артилерійські снаряди. Зокрема, командиром бригади полковником Олегом Лісовим видано наказ у якому визначено додаткові заходи щодо несення служби у варті та пожежній команді.

З особовим складом, який залучений до охорони боєприпасів проводяться заняття з протипожежного захисту та дій в екстримальних ситуаціях. Відповідальними особами перевірено пожежні водойми та можливості підключення кранів у разі виникнення надзвичайної ситуації. Окрім того, військові пожежники артилерійської бригади спільно з вогнеборцями 1-ї державної пожежно-рятувальної частини ДСНС у Тернопільській області провели заходи щодо взаємодії у випадку надзвичайного стану.

— Пожежний взвод артилерійської бригади укомплектований найбільш підготовленими у моральному і фізичному плані військовослужбовцями, які готові у будь-який момент виконати завдання за призначенням, — зазначив заступник командира військової частини з виховної роботи підполковник Володимир Сімончук.

Василь Лабай
Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України

Напишіть відгук