Від редакції тернопільської інтернет-газети “ПРО ВСЕ”.

Всім зрозуміло в Україні, чому  янучари мовчать про партію, недолугу роботу влади … У них не до демократії… А от опозиція в колисці української демократії, місті, де зачався РУХ, прикро дивує тернополян дебільними рішеннями… Чому? З газет, теле і радіоефірів керівники опозиційних партій  виборцям “втирають” на кожному кроці  про побудову цивілізованого, демократичного суспільства… Паралельно ж діють сталінськими методами… Невже політики-опозиціонери про свого керівника можуть казати лише як про померлого – або добре, або нічого…Де та демократія?

27 серпня 2013 року відбулося розширене засідання бюро Тернопільсьої обласної організації ВО «Батьківщина». В його роботі взяли участь усі 15 членів обласного бюро, керівник Тернопільської міської та 13 керівників районних партійних організацій з 17.

В роботі бюро взяв участь член Президії Політичної ради партії, народний депутат України, голова Івано-Франківської обласної організації ВО «Батьківщина» Д.В.Шлемко.

На порядок денний було винесено 14 питань. Більшість з яких стосувалися організації роботи районних, Тернопільської міської та обласної партійних організацій.

Найбільше часу члени бюро та присутні голови районних партійних організацій приділили розгляду питання порядку денного: «Про інтерв’ю члена бюро обласної організації, народного депутата України М.Апостола: «Людина, яка керує обласною партійною організацією ще не опустилася на землю», розміщене в інтернет-газеті «Про все» 14 серпня 2013 року.

Розгляду цього питання на обласному бюро передувало обговорення цієї публікації на засіданнях бюро районних та Тернопільської міської партійних організацій за зверненнями 7 членів обласного бюро.

За підсумками бюро районних та міської партійних організацій, були прийняті рішення: засудити публікацію та запропонували обласному бюро притягнути М.В.Апостола до дисциплінарної відповідальності, а також – виключення його з членів партії ВО «Батьківщина».

Як наслідок, на розширеному засіданні Тернопільського обласного бюро в обговоренні цього питання взяли участь всі члени бюро, керівники районних та міської організацій. Всі виступаючі, різко засудили публікацію – інтерв’ю М.В.Апостола, яке, на переконання членів бюро, містить факти, спрямовані на дискредитацію обласної, районних та первинних партійних організацій.

Учасників засідання обурило, що в час боротьби з владним режимом за звільнення лідера Ю.В.Тимошенко, час коли потрібно об’єднувати зусилля для захисту від розграбування та нищення нації, з’являються відволікаючі фактори – такого роду публікації.

Виступаючими, в категоричній формі було висловлено М.В.Апостолу застереження, щодо неприпустимості розгортання будь яких конфліктних ситуацій, що суперечать позиції, статуту та нормальному функціонуванні партійної організації.

За підсумками обговорення, бюро Тернопільської обласної організації прийняло наступні рішення:

1.Визнати несправедливою критику діяльності обласної партійної організації та її керівництва наведені в інтерв’ю М.В.Апостола.

2.Враховуючи те, що М.В.Апостол визнав окремі опущення в даному інтерв’ю щодо партійної організації області, оголосити члену бюро Тернопільської обласної організації М.В.Апостолу догану.

Результат голосування:

«ЗА» – 13, «ПРОТИ» – 0, УТРИМАВСЯ» – 1, не голосував – 1

Незважаючи на тиск з боку влади та появу будь-якого роду провокацій, Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» є монолітною, нікому не вдасться внести розкол в її лави та посіяти зневіру в рядах партійців.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина»

Михайло Апостол: “Людина, яка сьогодні керує обласною партійною організацією ще не опустилася на землю”

2 comments

  1. Олена

    Коли редакція публікує власні коментарі з приводу якоїсь ситуації, то ця незалежна думка має звучати від так само незалежного видання чи його представника. Чи має право продажний журналіст нав’язувати позицію читачам цього видання? Я вважаю, що це ганебно!

    1. Віталій Мацюк

      Це Ваше право! Як і Апостола. А ганебно чи ні – вирішувати людям!

Напишіть відгук