Олексій Кайда за 9 місяців провів лише 7 прийомів громадян

Поділитися

Помічник-консультант народного депутата Олексія Кайди Марія карчевич повідомила “ПРО ВСЕ”, що її шеф днями зустрівся з колективами школи №2, обласної дитячої лікарні та товариства «Інтеграл»

Народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олексій Кайда 24 та 25 вересня 2013 року зустрівся з колективами Тернопільської загальноосвітньої школи №2, Тернопільської обласної дитячої лікарні та працівниками товариства «Інтеграл».

Під час зустрічей свободівець прозвітував за дев’ять місяців роботи народним депутатом та підбив підсумки діяльности націоналістичної фракції у Верховній Раді.

Олексій Кайда повідомив, що «Свобода» вже подала понад 400 законотворчих ініціатив, 22 з яких зареєстрував він. «Це законопроєкти, які сприятимуть підвищенню фінансової самостійности місцевих бюджетів, спрощують процедуру державної реєстрації суб’єктів малого підприємництва, щодо погашення заборгованості до Пенсійного фонду України, заборони реклами алкогольних та тютюнових виробів тощо. Також зареєстровано проєкти постанов про відновлення руху пасажирського потяга сполученням Київ – Чоп, відзначення визначних дат, створення тимчасових слідчих комісій для перевірки фактів розкрадання землі на Тернопільщині та скандального ДТП за участи обласних високопосадовців», – зазначив націоналіст. Але він підкреслив, що, на жаль, нинішня провладна більшість блокує ініціативи, що йдуть від опозиції.

Олексій Кайда зазначив, що направив 18 депутатських запитів та понад 800 звернень, провів сім прийомів громадян у Тернополі, а також робочі зустрічі з Міністром у справах громадянства, імміграції та мультикультурності Канади Джейсоном Кені та Послом Канади в Україні Троєм Лулашником, головою місії ОБСЄ в Україні Одрі Гловер та її радником Лусіне Бадалян, Послом Грузії в Україні Гріголом Катамадзе.

Також депутат-свободівець розповів про останні події в парламенті, обговорив з тернополянами політично-економічну ситуацію в країні та відповів на їхні запитання.

Відповідно до проблемних питань та заяв, адресованих Олексію Кайді під час зустрічей, народний депутат звернеться у відповідні інстанції щодо розв’язання проблем громади.

Хто переможе: “Нива” (Тернопіль) чи “Украгроком” (Головківка)?

***

У Бережанах три місяці не вивозять сміття!

***

Неймовірні розваги у Борщові!

***

Віктор Ющенко освоює нову професію

***

У міліцейському автомобілі повісилася жінка

***

Зловживання у Борщівській райдержадміністрації!

***

Вчительку-злочинницю розшукує міліція

***

Заморозки ідуть в Україну, у західних областях обіцяють до – 5°

**

Злодій покатався на викраденому авто всього 15 хвилин

***

Сьогодні відбудеться підготовче судове засідання у “врадіївській справі”

***

Місцеві копи зажиріли і закабаніли що неможуть свою сраку перевезти 15 км містом !

***

У Тернополі повідомили про замінування готелю в центрі міста

***

На фотокореспондента Володимира Явнича наїхав “Мерседес”

***

ФК “Тернопіль” вийшов сенсаційно у 1/8 фіналу Кубка України

СБУ затримала при отриманні неправомірної вигоди начальника відділу міжрайонної податкової інспекції

Річард Гір розлучається з Кері Лоуелл після 11 років шлюбу